Järjehoidjad

DV8

Alternatiivsed nimed: DV8

Strateegia tuleb tulevikust mäng DV8. See teeb teil on tunne tulevikus sõdalane, võitleb rahu, headus, inimlikkus. Peal, seal oli üks suur linn - Whitespire. Maailma pööratud tagurpidi, ja nüüd vägivalla paha, vargus - kõik seadusega lubatud. Need, kes jätkuvalt seista uue korra, nn saata lingi, kus keegi lagundab ja loobuma ja keegi jätkub sõda ja püüab teha kõik, et naasta normaalse elu! Olles üks loomingut Developer Plinga Play, DV8 võrgus tehtud parimad traditsioonid selle firma. Hea graafika, lõbus gameplay, põnev lugu - kõige olulisem asi tahes fänn online mänge. Loomulikult suuremal määral, see mäng on mõeldud noorema põlvkonna mängijatel, kuid täiskasvanud on korduvalt näinud.

Kui seda vähemalt kord oled mänginud ühtegi mängu Plinga, algab projekti kontot, siis kiirusta palun - registreerimise protsess, mida on vähendatud miinimumini. Täpsemalt teile registreerimise protsess oli aeg, mil te süsteemi registreeritud esmakordselt, saavad nüüd lihtsalt sisse logida ja hakata mängima. Kui oled algaja, siis valmis, et teil DV8 registreerimine on nõutav, kuid tulevikus on sul võimalik sisse logida iga Plinga mängu alla need andmed.

1. Keset mängu ekraani ees on registreerimise vormi. Vaatamata sellele, et jahimajandus ei ole kohandatud vene mängijatele mõista kõike üsna lihtne.

2. Süsteem olema lubatud registreeru lehe konto Facebook.

3. Kui soovid standard Aasta - ülemises reas nimetatakse «E-posti aadress» sisestage oma e-postkasti.

4. Järgmisel «Salasõna» salvestada oma unikaalne parool. Püüa valida salasõna, et ta võib ohutult konto kaitsmiseks häkkimine ja võid mängida DV8.

5. Kooskõlas «Kasutajanimi» pead sisestama oma kasutajanime, mida sa tahaksid kasutada mängu, et tulevikus kasutatakse enamikus mänge, välja arvatud juhul, võiks veelgi anda nimed tähemärki.

6. See süsteem ei kahtle headust oma kavatsusi ja oli kindel, et mäng annab sulle juurdepääsu reaalne isik ja mitte bot, sa pead nõus aktsepteerima ja kasutaja kokkuleppe, muidu ei oleks võimalik mängida DV8.

7. Kui soovite siis tellida e-uudiskirja süsteemi linnuke «Nõustun ...», kui ei, siis jäta rida.

8. Kõik täidis vajutage «Registreeri».

See on huvitav ja põnev mäng, mis aitab teil edastada oma vaba aega. Mängi tasuta DV8 saab igaüks. Nii logida, mängida, läheb mäng iga päev ja saada boonuseid süsteemist pärast iga viie päeva tagant. Selles mängus saad parandada oma sotsiaalse võrgustiku sõbrad või uusi tutvusi ühiskonna Plinga. Kiirusta, sa pead võitleja õigluse

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more