Järjehoidjad

Kaks torni

Alternatiivsed nimed: 2Towers

Two Towers Internetis - on veebipõhine online mäng (MMORPG) on uut tüüpi, kus ülekaalus õigesti valitud taktika ja meeskonnavaim. Seal on ainult kooskõlastatud meeskond mängida ja õigesti valitud taktika võimaldab võita lahing. Online Game kaks torni pääseb iga brauseriga.

Selleks, et alustada mängu online Two Towers, ei pea keeruline Liitu Two Towers: kodulehekülg klõpsates "Register" nuppu, avaneb uus lehekülg, kus registreerimine väljale nimi (login) vali sõna võtta ja Saugusi koos Mängureeglid. Edasi minna järgmisele lehele, vali klass 6 pakkumised: Ehitaja, Archer, Mage, Priest, Ballista ja põliselanikud. Kui märk on see, mis sulle ei meeldi, mängu ajal, saab seda muuta ja jätkata edasi play Two Towers.

Pärast valides iseloomu, avades menüüst "Profiil", saate näha tendentsi iseloomu, ibid sisestage e-posti, parooli ja valida sugu oma avatari. Noh, et on põhimõtteliselt kõike mängu Registreeri Two Towers lõpetatud ja on nüüd, pärast kõiki seadeid saab mängida mängu online Two Towers.

Algselt oma iseloomu kutsutakse täitma esimese Quest ülesanne, mille eest ta saab tasu-mängu raha. Praeguses etapis quest ülesandeid -13 tükki.

Game Kaks Towers on online mängu raha - kuld, hõbe ja pärlid. Pärlid saab osta päris raha, kulda ja hõbedat teenitud mängu võimalusi.

Sel valuuta eriala kauplustes saab osta erinevaid relvi ja laskemoona (iga märk oma), jook ja runes.

Kõik tegelased on võimalus osta staatus (lisatasu eest): Master, Bounty Hunter, Warrior, poepidaja, Scout, Disguise, Freeze loach, pankur ja oksjonipidaja. Lisaks staatuse tähemärki on seitse liiki omadused: rünnak, kaitse, Luck, Agility, töökus, Ahnus ja mõistus. Ja need võimed: Magic löök Stoneskin aeglasem Blessing, Anathema, ravi, tugev valatud, Wall Shield.

Online mäng Kaks Towers pakub teise partii võimeid, vaid ka teatud summa mängu raha: sõjapealik, maaomanik ja kaupmees.

Pärast iga tase mäng, iseloomu saavad tasuta klaasi omadused, mis peavad olema jagatud parameetrid kangelane.

Two Towers Online pakub mitut liiki lahinguid: Arena lahingud ja Võitlus algajatele. Ja ka selline võitleb nagu "Invasion" - see võitleb koletised (3x7, 7x7), kus võit on heldelt premeerida.

In The Two Towers, saate mängida Tyr (siia võite uurida erinevaid oskusi, võidelda koletistega, proovida erinevaid AMMO ja raha teenida).

Neile, kes eelistavad käsk ja koordineeritud mäng, on võimalus liituda klanni. Või luua oma. Mängu mängida võrgus Two Towers koosneb Clan, siis oleks võimalik lahendada kõiki probleeme, mis tekivad käigus mäng, koos teistega.

Liikumine karjääriredelil selles mängus saad parandada mängu tiitli tavapärasest marssal. Aga see ei ole lõpp, kui te teete kõik endast oleneva võimalik saavutada auaste eestkostja linnus on peaaegu peal mäng evolutsioon. Kuid lõppeesmärk iga mängija mängu, ei ole kulla hoidmise ja kindlused, ja osta oma saar (on nelja liiki saari: Little Island, Little Island, Middle Island ja Big Island), ja lõpuks saan pealkiri Guardian saarel.

Nii et kokkuvõttes on see läbi, ma tahan lisada järgmine: Mängus on palju huvitavaid funktsioone, asukohad, hooned ja nüansse mängu, kui kaks torni online mäng on "maht" ja see koosneb paljudest saartel. Seega, selle asemel, et kõik lühike ülevaade ei ole võimalik. Parim võimalus uurida kogu mängu, see mäng Liitu Two Towers, mis mängivad kaks torni õpib ta seestpoolt. Valmis seiklus? Kaks torni check ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more