Järjehoidjad

Surev valgus 2

Alternatiivsed nimed:

Dying Light 2 on väga huvitav ja kindlasti hetkel üks suurejoonelisemaid RPG-sid. Mängul on suurepärane graafika, maailm on hämmastavalt detailne. Muusika on valitud nii, et see vastaks ekraanil toimuvale, häälnäitlemine on suurepärane. Paljud ootasid mängu ja pidid oodatust kauem ootama. Erinevatel põhjustel on stsenaristid ja arendusstuudiod vahetunud.

Mängus peate päästma maailma viiruse eest, mis muudab elanikkonna zombideks. Pärast seda, kui elanikkond oli esimest korda suurte pingutustega sellest nakkusest terveks ravitud, hävitati kõik patogeeni proovid. Kuid sõjavägi otsustas jätta mõned proovid oma laborisse ja uurida neid bioloogiliste relvade väljatöötamiseks. Õnnetu juhuse läbi pääses viirus vabaks ja suutis hävitada peaaegu kogu planeedi elanikkonna. Ellujäänud elavad ainsas linnas, mille ümber kõik territooriumid on zombide poolt vallutatud. Väikest hulka inimesi, kes suudavad välismaailmas ellu jääda, nimetatakse palveränduriteks ja mitte kõik ühiskonnas ei kohtle selliseid tegelasi hästi. Kõige tõenäolisem vaenulikkuse põhjus on kadedus. Kuid avalikult tõrjuvat suhtumist näidatakse harva, kuna kõigil palveränduritel on väga hästi arenenud võitlusoskused ja piisavalt jõudu.

Kõik linnaelanikud kannavad eranditult spetsiaalseid haigusi ennetavaid käevõrusid.

Lisaks loomissioonidele on mängus täiendavaid ülesandeid, ärge jätke neid tähelepanuta, hiljem saate teada, miks.

Mäng toimub linna müüride vahel, see annab tohutult ruumi parkuurioskuste rakendamiseks ja kohtute isegi selle kiirendatud liikumisviisi rajaja David Belliga. Kõik see lisab oluliselt mängu meelelahutust.

Linn on mitmetasandiline ja väga ilus.

Teie tegelast saab relvastada mitmesuguste relvadega.

Saadaval:

  • vibud
  • teljed
  • klubid
  • Ambad
  • Mõõgad
  • Batons

Relvad võivad olla lihtsad, kuid võite leida ka tõeliselt legendaarseid esemeid. Lisaks toetab mis tahes üksus muutmist. Nii saate tule- või löögikahjustusi lisada.

Võitlussüsteem on mitmekesine ja võimaldab isegi parkuuri elemente kasutada. Aga kõrgustesse jõudmiseks on vaja tegelast hästi pumbata, kohe alguses teab ta vähe ja mäng võib isegi igav tunduda. See on mõeldud pumpamiseks ja peate täitma täiendavaid ülesandeid. Nii saavutate edu palju kiiremini nii lahingus kui ka parkuuris. Te ei saa kõiki oskusi avada lihtsalt süžee läbides. Võtke aega ja kulutage mängu alguses veidi aega, et omandada vähemalt minimaalsed oskused enne edasiliikumist.

Liikudes või kakledes hoidke oma vastupidavusribal silm peal. Seda kulutatakse võimuaktsioonidele ja streikidele. Kusagil rippudes ei saa te seda parameetrit jälgida ja kukkuda suurelt kõrguselt, mis viib kangelase surma.

Dying Light 2 tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima, ära lase zombidel lüüa planeedi viimase linna elanikkonda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more