Järjehoidjad

Eador. Lord of the Worlds

Alternatiivsed nimed: Eador. Lord of the Worlds

Eador Lord of the Worlds Online - sõltuvust omakorda põhinev fantaasia strateegia mäng osade RPG . Läbi ühiste jõupingutuste Unicorn Games Studio ja Snowbirdi Mäng Studios kasutajad olid tasakaalustatud eelnõu mitmesuguseid taktikaid ja käitumist ajal võidelda. Lineaarse krunt intriig seisneb, sest asjad ei lähe eriti muster, vaid sõltuvad otsused võtate siin ja praegu. Eador mäng. Lord of the Worlds - suur universum, mõranenud tulemusena maagiline katastroof paljudesse eraldi tükki, millest igaüks on eri maailma. Peategelased - võimas Lords. Nad on määratud igavene elu ja see surelike kutsuvad neid jumalad. Kuid jumalad ei ole võõras kõik inimlik ja seetõttu hakkas võitlema omavahel võimu maailma. Eternal kriimustuste ja nääklemine, verised kokkupõrked ja suurejooneline lahingud - kõik mida sa pead ellu jääma, kui otsustasin proovida rolli kohta Lords ja mängima hakata Eador. Lord of the Worlds.

Eador. Lord of the Worlds registreerimine viib teid virtuaalse reaalsuse, mis on sõna otseses mõttes hingemattev. Võite minna mängu nagu sotsiaalsed võrgustikud nagu VKontakte, Facebook ja Twitter . Isegi kui sa ei ole veel loodud lehekülg mõni neist ei ole aega. Konto loomine protsess eeldab ka oluline teave, nimelt kasutaja nimi, parool, e-posti aadress - ja siis on teil juurdepääs oma konto, kui kiiresti aeg ja soov.

Enne mängimist, siis on kasulik vaadata nimekirja süsteeminõuded:

- Operatsioonisüsteem Windows XP ( SP 2) / Vista / 7/8

- CPU Intel Core 2 Duo clocked 1,8 GHz / AMD Athlon [ _1_] II X 2 1,6 GHz

- Graafika NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon X 1900 või parem

- Kooskõla DirectX 9. 0 c

- Toetada DirectX helikaart

- Vaba ruum kõvakettal 2 GB

- 2 GB RAM.

Esiteks ta sai fantastiline peavarju, tähelepanelikult uurida ja otsustada, kes sa tahaksid saada. Kuna keegi meelitab sind liituma meiega hea või paha, valik on sinu käes. Võite saada reaalne, või minna tänu täiesti teistmoodi, hirmutab kõik ringi. Tuleb meeles pidada, et valik eluteed alati mõjutab seisundit karma, mis on näitaja pahaloomulise õnnis kangelane.

Game Eador lubab Lords varustada oma lossi, tegeleda teadusliku ümbritsev maa kuld, kristallid, uurida salapärane templid ja iidsed varemed, tootmiseks vajalike ressursside õppida sisuliselt ilm kasutada tohutu arsenal relvi ja teostada mitmeid muid tegevusi. Mida ei saa minna ainult pärast surematu isand hinnaline unistus. Ühendada tema kontrolli all nii palju maad Lords tihti kaasa diplomaatiliste läbirääkimiste sõlmida erinevad liidud ja kui rahumeelsete vahenditega ei lähe hästi, siis edasise Kahtlus võib kasutama sõjalist tegevust ning võidelda kartmatult ja üksteisega, ja ohtliku võlurid, ja koos võigas jõud kaos. Tuleb märkida, et kõik Lords üsna kangekaelne ja keegi lihtsalt ei loovutama vähimatki tükk vangistuse maailmas. Võitle hästi ja sa ennastsalgavalt, mitte palun Ilmaistarjous vihatud vaenlased, andke neile proovida ära võtta sinult, mida olete varem oma silma peal!

Eador Lord of the Worlds saate mängida kasutades kõikvõimalikke relvi, loitse ja eri jõud. Edu sõltub sellest, kui targalt õppida ühendada see kõik ja saaks tunda, kas teravmeelsus olukorda, et teada, millisel hetkel on parem rakendada. Tõepoolest, iga fragment on oma reeglid. Ja kui näiteks ühes mages saab lahendada peaaegu kõike, siis teises, tõhusam või saab paladins või lohe. Üldiselt mängus maailmas on kaheksa sõitu. Aga keegi helistab sulle valiku, kasutades üks neist tõsiselt. On olemas selline asi nagu ajutine liite, mis tähendab, et perioodiliselt siis saab teha koostööd ühe või muud sõit, oli peagi olema üks täiesti erinevat rassi. See tähendab, et saate luua armee palgasõdurite kuuluvad eri rasside. Mingeid piiranguid antud juhul annab vabaduse tunde, mis ei ole nagu Nick.

Eador: Masters of Broken World ootab sind ! Liitu ja määrab saatuse kogu universumi! Katsu oma tähendus ainulaadne mängu virgutama oma vabal ajal, näidates väärt konkurente, mida sa võid teha! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more