Järjehoidjad

ECO inc

Alternatiivsed nimed:

ECO inc on mäng, mis meenutab väga tuntud mängu, kus mängija ülesandeks on hävitada maailma elanikkond, luues ohtliku viiruse. Siin, vastupidi, peate päästma planeedi ökoloogilisest katastroofist. Mäng on klassifitseeritud strateegiamänguks. Kuid tegelikult pole selle ülesanne mitte ainult teid lõbustada, vaid pakkuda ka palju kasulikku teavet igale planeedi elanikule selle kohta, kui habras on meie elupaik, mida jagame suure hulga meie tegevusest sõltuvate elusorganismidega. .

Mängul on kõige raskem missioon, mida võite täita. On vaja takistada inimkonnal keskkonda hävitamast ja isegi taastada meie planeedi juba hävinud ökoloogia. Samal ajal, et vältida inimtsivilisatsiooni väljasuremist ja selleks peate proovima. Uurige ja rahastage sadu ökoprojekte. Analüüsige, kui hästi ühiskond iga projekti vastu võtab ja kui tõhusaks see osutus. Ökoloogia ja meie hapra ökosüsteemi uurimine võtab aega, et mõista, kuidas saaksime seda kõige tõhusamalt aidata. Mõne meie planeedil eksisteeriva liigi populatsiooni taastamiseks tuleb võtta aega ja õppida keskkonda tervendama. Alles siis on võimalik ökosüsteem taastada.

Mängus on palju stsenaariume, mille vahel saate valida.

Siin on nende nimekiri:

  • Päästke planeet
  • Merepiraatlus
  • Globaalne soojenemine
  • Oiguvad loomad
  • Ülemaailmne veekriis

ja palju muud.

Mänguväli on interaktiivne maakera mudel koos mandrite kaardiga. Mängu protsess taandub paljudes keskkonnaküsimustes otsuste tegemisele. Järgmiseks vaadake kaarti. Probleemide korral näete vastavaid ikoone ja teate, kust olukorda sekkuda. Probleeme võib olla mitut tüüpi. Probleemid joogiveega, salaküttimine, kliimamuutus ja muud. Nende probleemide lahendamiseks valige välja vajalikud keskkonnaprojektid ja rahastage neid, kulutades selleks tegevuspunkte.

Näete erinevates piirkondades erinevat lojaalsusparameetrit. See näitab, kui hästi te nendes kohtades probleemidega toime tulete. Kui asjad lähevad hästi, luuakse automaatselt tegevuspunkte.

Planeedil toimuvad sageli mitmesugused kataklüsmid, mis mõjutavad naaberpiirkondi. Ka nende probleemide lahendus langeb teie õlgadele.

Mängus kulub aeg palju kiiremini kui reaalajas. aastat muutuvad sekunditega, nii et kõik muutused toimuvad üsna kiiresti. Mängu kestus on reguleeritud, see ei tööta lõputult. Määratud arvestusperioodi lõpus näeb mäng statistikat ja seda, kui tõhusad olid teie tegevused või, vastupidi, aitasid kaasa paljude liikide ja võib-olla isegi kogu planeedi populatsiooni surmale. .

Veebisaidil oleva lingi abil saate Androidis tasuta alla laadida

ECO inc.

Ära viivita, kogu planeedi saatus on sinu kätes, hakake mängima kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more