Järjehoidjad

Eden Eternal

Alternatiivsed nimed: Eden Eternal

Game Eden - mängu kaks aastat tagasi anime stiil, mis on mõeldud suure hulga kasutajate üheaegselt. Selle peamiseks iseärasuseks on mäng erineb oluliselt samu strateegiaid - see ei ole võimalus mängida üks märk, kui mõned, kuid vaheldumisi mitu klassi. Kui otsustate Eden Eternalv mängida siis sa ei pea lootma kiire tõus tippu täiuslikkust ja lihtne võidud. Sa pead murda oma pead selle üle, kuidas saada julge, tugev ja võimas tegelane.

Öeldakse, et iga klass on ette nähtud eri võidelda omadused. See võib olla mitte ainult preemiad, et üks või teine ​​tegelane saab kahju, võime valida erinevat liiki relvi, võime kutsuda abi loomad ja palju muud. Kõik mängu saab nautida mängijaid viis klassi, kuid muuta ühest teise võtab aega umbes 20 sekundit on hea kiirus internet.

Nõuded mäng on päris standard:

1. Juurdepääs internetile kiirusega vähemalt 600 k / sek.

2. Operatsioonisüsteem - XP, Vista, 7 või sarnane.

3. Mälu vähemalt 1GB.

4. RAM - 1 GB või rohkem.

5. Graafikakaart.

6. Helikaart.

7. Minimaalne mänguoskust.

In Eden Eternal Internetis mängijad saavad ehitada kogu metropoli, see kõik sõltub kujutlusvõime ja soov. Saad arendada majanduse ja sotsiaalvaldkonnas toimunud töökohti ja osaleda rakendamisel mitmeid plaane. Sellepärast, kui mängija on võimalus võita seoses meistrid. Kui sa ei ole valmis võtma vastutust kogu linna, võite liituda kõik linna elanikuna ning arendada seal. Sa pead liituma gild, arendada ennast ja aitab arendada teistega.

In Eden Eternal registreeritud vaja. See annab võimaluse nautida kõiki bonus mängu. Me ei tohiks unustada pood, kust saab osta kõike, mida vajate. Registreeri ennast võtab väga vähe aega, see läbib tiitellehel mängu (väljad on täis nimi, e-posti jne

Lisaks rahutagamise on võimalus proovida oma kätt teise karjääri - näiteks osaleda lahingutes, lahingud, minna aardejaht jne jne Igal etapil saab pumbata kangelane ja saavad auhinna ja preemia. Selle tulemusena, kui sa õpid, kuidas asjatundlikult ühendada sõjalistest rünnakutest ja rahuliku elu, siis päris kiiresti on võimalik ehitada oma linna ja arendada temas tugev infrastruktuur.

In Eden Eternal mängida online väga huvitav ka, sest kui mängu mängida kuni mitu tuhat inimest. Kuid samal ajal ühes gild on ainult kolm tosinat mängijat. Mis see kõik ei tohiks ennast petta, et kui täna olete võitnud lahingu, siis homme on sul võimalik teha sama. See on pidevalt parandada oma oskusi ja arendada rohkem ja rohkem uut strateegiat.

Play Eden Eternal sobib igas vanuses inimestele - tegelikult siin on, mida teha iga . Niisiis - mängi ja parandada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more