Järjehoidjad

Eldeni ring

Alternatiivsed nimed:

Elden Ring on veel üks RPG-mäng Dark Soulsi universumist. Graafika on traditsiooniliselt kiiduväärt, eriti jubeda välimusega ülemused. Täiustatud on heliriba, nüüd on igal asukohal oma muusikaline teema, mis aitab luua õiget atmosfääri.

Traditsiooniliselt RPG žanri jaoks on teie ülesanne parandada oma võitlusoskusi ja arendada oma kangelast igal võimalikul viisil. Selleks on saadaval tohutu avatud maailm paljude asukohtadega, sealhulgas peidetud asukohtadega, mille leidmiseks peate kõvasti tööd tegema. Te ei tohiks keskenduda põhiloo kampaania lõigule. Parem on mängida aeglaselt. Maailm on hästi arenenud ja selle iga nurk väärib mängija tähelepanu. Isegi kaardi päris servadest leiate huvitavaid ülesandeid kohalike ülemustega.

Lugu algab Eldeni sõrmuse hävimisega, tänu millele valitses kuningriigis rahu ja õitseng. Sinu ülesandeks on sõrmus uuesti kokku panna, et peatada hävitamine ja taastada kuningriik oma endises hiilguses.

Lisaks põhiloole on mängus palju lisaülesandeid. Nende hulgas on huvitavaid, kuid on ka lihtsaid, näiteks vaenlaste poolt kaitstud objekti kohaletoimetamine või midagi sellist. Sellisel juhul ei ole alati vaja kaitsmeid hävitada, mõnikord saate kiiresti mõne eseme ära näppida ja kohe peita. Kuigi kogemuste kogumiseks ei tohiks lahinguid vältida.

Mängus palju erinevaid relvi:

  • pistodad
  • Mõõgad
  • Haamrid
  • teljed
  • Odad
  • vibud
  • Töötajad
  • Pühad hülged

See on vaid lühike nimekiri. Näiteks on mängus ainult mitut tüüpi mõõku, alates katanadest kuni tohutute kahekäelisteni.

Võitlussüsteem on iga relvatüübi jaoks üsna huvitav, seal on mitmeid nippe.

Elden Ringi mängimine ei ole lihtne. vaenlast on selles mängus nutikad ja tugevad. Nad annavad teile kombinatsioone kasutades rahe lööki ja suudavad lahinguväljal manööverdades hästi kõrvale põigelda.

Kaart on tõesti tohutu. Kõndimine oleks liiga väsitav ja pikk, selle ülesande hõlbustamiseks on teie käsutuses ebatavalise nimega Torrent hobune. Kaardil uue asukoha avamiseks tuleb otsida spetsiaalseid sambaid, mis võimaldavad sõjaudu hajutada.

Võid võidelda sadulast tõusmata, kuid sel juhul jääb suur trikkide arsenal kättesaamatuks. Sellegipoolest võib see aidata võita väga suuri ja tugevaid bosse, kui tiirutada teie mäel ringi ja lüüa, eemaldudes kiiresti võimalikest vasturünnakutest.

Relvad võivad oma jõudlust oluliselt parandada, kasutades selleks spetsiaalseid terituskive. See on mängus väga mugav, kuna neid saab igal ajal teisele relvale teisaldada, kui otsustate ootamatult saada vehklejast odamees.

Ärge jätke tähelepanuta võimalust luua fantoomi, mis aitavad teil võidelda. Need võivad olla erinevate loomade fantoomid või isegi teie enda koopia. Mõnikord suudavad nad tähelepanu juhtida vaid iseendale, võimaldades vastaspoolele vaikselt läheneda teiselt poolt, kuid võivad ka lahingus päris palju aidata. Fantoome saab täiustada ja arendada, kui otsite oma rännakute ajal spetsiaalseid taimi.

Vabandame, kuid Elden Ringi tasuta allalaadimine arvutisse ei tööta. Mängu saab osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe! Mäng on teie tähelepanu väärt, eriti kui olete Dark Soulsi sarja fänn!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more