Järjehoidjad

Elderand

Alternatiivsed nimed:

Elderand on klassikaline RPG elementidega platvormmäng. Saate mängida arvutis. Pixel 2d graafika 90ndate stiilis, häälnäitlemine ja ka muusikaliste kompositsioonide valik sarnaneb klassikaliste mängudega.

Mängumaailm on täielikult käsitsi joonistatud. Nende süngete maastike ja jubedate koletiste loomise ajal said arendajad inspiratsiooni Howard Lovecrafti töödest, mistõttu mäng osutus väga süngeks ja atmosfääriliseks.

Juhtimine ei tekita kogenud mängijatele raskusi. Vähem kogenumatele on enne mängu alustamist lühike õpetus.

Peategelane peab jubedas maailmas tõelist sõda koletistega.

Kasutatavate relvade arsenal on muljetavaldav:

  • Erineva kuju ja suurusega teljed
  • Surmavad mõõgad nii lühikesed kui ka suured kahekäelised
  • Helisevad piitsad
  • Swift Daggers
  • Pikamaa vibud

ja isegi maagilised pulgad, millel on erinevate elementide hävitav jõud.

Vaatamata sellele, et mäng näeb välja nagu lihtne platvormmäng, on teie ees tõeline RPG, ehkki kahemõõtmelises maailmas.

Elderandi mängimine pole huvitav mitte ainult finaali jõudmiseks. Saate nautida tohutu mängumaailma iga nurga avastamist. Külastage kõiki koopasse ja peidetud kohti. Otsige üles surmavaim relv ja õppige seda lahingus kasutama.

Igal relval on nii tugevaid kui nõrku külgi. Näiteks vibu tulistab kaugele, aga kui vaenlased lähedale jõuavad, on sellega raske tagasi lüüa.

Lisaks tavalistele koletistele ootavad teid ees keerulised bossivõitlused. Need on mängu võimsaimad vaenlased, mitte igaüks ei suuda neid esimesel korral võita. Otsene rünnak ei ole kõige tõhusam võitlusviis. Katsetage erinevate taktikatega.

Nagu iga selle mängu RPG puhul, saate peategelase parameetreid parandada ja tema välimust muuta. Valige välimus, mis teile meeldib. Otsustage, milliseid parameetreid peate välja töötama. Teie otsustada, kas peategelasest saab ületamatu vibulaskja või raiub ta vaenlased kirvestega tükkideks.

Lisaks ilmsele võitlusele vaenlastega kujutab endast ohtu ka maastik. Olge väga ettevaatlik, et mitte sattuda ühte paljudest kuristikkudest ja hoiduge turbulentsetest jõgedest, kust te ei saa välja.

Rännaku jooksul peab tegelane palju hüppama, jooksma ja mööda vertikaalseinu ronima. Üks hooletu liigutus ja sa pead jälle osa teest läbima.

Mäng on suunatud peamiselt klassika austajatele ja võimaldab teil mängida tõelist kaasaegset RPG-d, kuid retroplatvormimängu formaadis. Kõik peaksid seda proovima, klassikalistel mängudel on oma võlu ja see formaat võib teile meeldida.

Elderandi tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või arendaja veebisaiti. Mäng ei maksa liiga palju ja seda müüakse sageli allahindlusega, nii et soovi korral ei ole ostmisel keeruline raha säästa.

Hakka mängima kohe ja päästa kahemõõtmelise maailma elanikud kurja eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more