Järjehoidjad

Eliit on ohtlik

Alternatiivsed nimed: Elit Dangerous

Mäng Elite Ohtlik ruumi simulaator.

T ruumi vallutamine on inimkonna unistus, mis ei täida väga pikka aega. Muidugi, mõned riigid saadavad oma laevad Maa orbiidile, uurivad Kuu ja Marsi pinda, kasutavad satelliidi ennustamiseks ilma, jälgivad nende naabreid ja täidavad palju muid toiminguid. Kuid see on lapsik babble võrreldes sellega, mida Elite Dangerous mäng pakub kosmosesimulaatorile. See on välja töötatud firma Frontier Developments poolt, usaldades väljaande Frontier Developments. See ilmus 2014. aasta talvel ja viimane uuendus toimus 2017. aasta kevadel. See on ka järgmine Elite seeria, kuid tehnoloogia osas on palju arenenud.

Alustades Elite Dangerous mängu mängimisest, kogeb kogenud mängija eelmiste versioonidega palju ühist. Kõige tähtsam on säilinud võime surfata tohututel aladel. Sellisel juhul otsustasid arendajad mitte siduda mängijaid selliste konventsioonidega nagu kutseala valik. Tegelikult, kuigi need on siin ette nähtud, on need väga tingimuslikud. Saate igal ajal laeva ümber kujundada ja teha valitud rollis midagi ebatavalist, kui see on selles olukorras tulusam.

okkad sügavale galaktikatesse

Pärast soovi alla laadida Elite Dangerous, sai algaja laeva ja 1000 rahaühikut krediiti. See on ainus asi, mida vajate karjääri alustamiseks:

  • Trader
  • Pirata
  • uurija
  • jahimees pea taga

But, nagu juba mainitud, on piraat ja kahjustatud välismaalase laeva nägemine, siis ei pea te seda lõpetama ega röövima. Saate aidata taastada oma funktsioone, jagada toitu ja kütust, tagastades oma toetuse. See võimaldab teil oma rolli mitte pidevalt mõelda, vaid lihtsalt tegutseda vastavalt olukorrale, nautida mängu.

. Avatud maailmas on umbes 400 miljardit. tähesüsteeme, mis rändavad seal. Lugematud planeedid on oma olemuselt ja ressurssidest ainulaadsed. Neid uurides leiad suured mineraalide hoiused ja hakkavad neid kaevandama. Võitlus konkurentidega on vältimatu. Kuigi suured suured, kuid pekstud teed ei ole nii palju, ja veel rohkem uuritud planeedid, mis kari neile, kes tahavad kasumit teenida. Kõigil teie tegevustel on tagajärjed. Näiteks, kui teete majanduslikult hästi, siis saab ühel päeval monopolistiks ja suudate mõjutada välisturgu. Sama kehtib ka poliitika kohta, millel on rohkem sõjalist jõudu, ta juhib palli.

V Elite Dangerous saab mängida, valides ühe kolmest režiimist:

  • Mass Online;
  • Koostöögrupp mängijate meeskonnast, et manipuleerida väljaspool veebimaailma;
  • Single ei ole otsene seos teiste mängijatega.

Võid endiselt valida ühe galaktika jõududest ja vannutada tema suhtes ustavust. Mida kõrgem on teie staatus, seda rohkem saate ise oma otsuseid mõjutada. Valitsuse ülaosas antakse regulaarselt ülesanne, kellele rünnata, kes hävitada, kellega alustada läbirääkimisi ja nii edasi. Nõuetele vastavuse ja selle täitmisega saab mängija vastutasuks väärtuslikke boonuseid.

V Elite Ohtlik igaüks ootab pidevat seiklust ja piiramatut valikut. Mängijad ise kontrollivad, mis nende ümber toimub, mõjutades nende jõudu, elukutset ja auastet. Siin leiavad kõik koht kaupmeestele, prospektidele, poliitikutele, sõjaväele, tasuta palgasõduritele, piraatidele ja muudele kutsealadele. Arendage oma laevu, andes neile uusi funktsioone ja võimeid. Varustage relv, sest isegi rahulik kaupleja peab mõnikord ennast kaitsma. Otsige liitlasi ja sõlmige rahulepinguid, alustage sõdu ja tegutsege saadikuna.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more