Järjehoidjad

Elsword

Alternatiivsed nimed: Elsvords

Elsword Online - Selles tasuta faytingovy RPG online mängu kahemõõtmeline graafika anime stiilis. Online mäng Elsword on gamepad toetust, see tähendab, et saate mängida koos juhtkangi. Selles mängus saad muutunud legend, lõigates võitude üle oma vastased!

Selleks, et alustada mängides seda mängu, peate Registreeri Elsword. For starterid, sa pead minema mängu veebilehel ja alla laadida mäng klient läbi Pando Download manager.

Vajalik süsteemi nõuetele.

Operatsioonisüsteem: Windows 2000/XP

CPU: P3 800Hz või P4 2. 7GHZ

Mälu: RAM 256M või RAM 512M

Kõvaketas: 1,3 GB - 2 GB vaba ruumi või rohkem;

Video: GeForce MX400 (32m) või GeForce FX5700/ATI Radeon 9600 (128M)

DirectX 9. 0C 2006 august või kõrgem. NET Framework 2. 0 ja 9. 0C 2006 august või kõrgem. NET Framework 2.

Paigaldamine mäng klient, järgige paigaldusjuhiseid (paigaldus detail maalitud avalehe "Game"). Pärast paigaldamist ja sisestamise mäng, sisestage oma kasutajanimi ja parool. Registreerimine sellele asjaolule mäng Elsword lõpeb ja siis saad mängida!

Elsword online mäng pakub kolm mängitav tähtedega: Elsword, Aisha ja Rena.

Elsword - on kapten mõõga ja suurepärane võitleb Nujakka. Tema kiire vastuse, kuid kehv kaitse maagiline rünnakuid. Mängi Elsword Knight baasklass ja ulatudes kuni 15 tasandil, võib ta valida klassi Sword Knight and Magic Knight. Aga see ei ole piiri, see areneb edasi kõrgemale tasemele ...

Aisha - Lumoojatar. Ta on spetsialiseerunud võitlevad pikamaa ja ei tabanud mitu sihtpunkti korraga. Kõik võimeid ta ammutab elemente. Alustades mängida mängu online Elsword Base klassi mustkunstnik ja ulatudes kuni 15 taseme, et ta saab valida klasside ja Dark Mage kõrge Mage. Lisaks sellele ka areneb kõrgemale tasemele ...

Rena - see on laskur, kes eelistab vibu ja nool. Võttes tihedad suhted loodusjõud, see on võime suurendada maagiline rünnakuid. Alustades mängida Elsword Online Ranger baasklass ja ulatudes kuni 15 taseme, et ta saab valida klasside ja Combat Ranger Sniping Ranger. Järgmine, samuti Elsword, Aisha, see areneb kõrgemale tasemele ...

Online mäng Elsword on võimalus iga märki, et arendada oma oskusi ja klassid. Siin tree süsteemi oskusi. Iga uus tase annab 2 oskust punkti ja võttes 5-oskuste punktid, oma iseloomu saab tagada juurdepääs uusi oskusi. Kahjustused omandatud oskusi, suurendab oluliselt tasandil,.

See mäng on oma arsenal, riided, varustuse ja kosmeetika tarvikud, mida saab kasutada kangelasi.

Elsword Internetis on palju huvitavaid ja põnevaid ülesandeid, mis on sügavaim Dungeons. Lisaks missioone oma kangelane osaleb põnev PvP-lahingud ja quest täita ülesandeid, mis on avatud nii palju kui iseloomu areng. Siiski on üks hoiatus, mõnel pool mängu, siis pead läbima mitu korda. See on tehtud spetsiaalselt, et mängija ei täida veel kõiki ülesandeid ühes kohas ei saa minna teisele. Kuid kasu täites külalistele siin on helde piisavalt.

Teie kangelane saab külastada mis tahes kohas, kuid läbipääsu erilist külalistele ta peab jõudma teatud tasemele. Ülesande keerukusest sõltub sellest, mida etapil oma kangelane läbib. Keerulisemad missioonide välja alles pärast möödaminnes lihtne.

Tuleb märkida, et on hästi rakendatud mitte ainult realistlik heliefekte ka visuaalseid efekte. In Elsword mängida kena!

Lõppedes läbi, ma tahan lisada: mäng toodab piisavalt hea mulje tänu oma sära. Tahad vaadata? Elsword registreerimine annab võimaluse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more