Järjehoidjad

Empire: Age of Knights

Alternatiivsed nimed:

Empire: Age of Knights MMO strateegia mobiilseadmetele. Mängul on ilus koomiksi stiilis 3D-graafika. Häälnäitlemine on hea ja muusika on lõbus.

Selles mängus saate hallata oma keskaegset linna fantaasiamaailmas, kus maagiat leidub kõikjal.

Mängu ajal on võimalik oma territooriumi laiendada, vallutades uusi maid. See ei ole lihtne ülesanne ja selle täitmine nõuab palju pingutusi.

  • Ressursi eraldamise seadistamine
  • Avastage muinasjutumaailma
  • linna ümber
  • Uute majade ja töökodade ehitamine
  • Teadustehnoloogiad hoonete ja relvade täiustamiseks
  • Vestle teiste mängijatega
  • Laiendage oma omandit
  • Teie asula käsitööliste valmistatud esemed

See on väike nimekiri asjadest, mis teid mängu ajal ees ootavad.

Enne alustamist valige peategelase välimus ja pange talle nimi.

Maailm, kus teie tegelane elab, on väga ilus. Reisides on teil võimalus imetleda maastikku.

Empire: Age of Knightsi on tore mängida, atmosfäär on sõbralik ja isegi vaenlased näevad armsad välja, kuid vaatamata oma välimusele püüavad nad kindlasti teie kindlust hävitada. Ehitage kaitsekonstruktsioone ja juhtige lahingutorne, et tõrjuda vastaste pealetungi.

Linna ümbritsev ala on teie jaoks mõistatus. Saatke salgad luurele ja uurige, millised kasulikud objektid on piirkonnas.

Olge valmis oma reisidel vaenlastega kohtuma. Sel juhul ei saa tüli vältida. Võitmiseks on oluline tugev armee ja head relvad.

Tugevad sõdalaste rühmad on olulised, kuid diplomaatia ja kaubandussidemed laiendavad oluliselt teie impeeriumi ilma vägivalda kasutamata. Pöörake tähelepanu nendele tegevusvaldkondadele.

Mäng on mitme mängijaga, selles kohtute tuhandete mängijatega üle kogu maailma. Valige, kellega sõbrad olla ja looge liite.

Koos liitlastega saate täita kollektiivseid ülesandeid, et tõrjuda kurjade orkide pealetung tsiviliseeritud maailmale.

Mängul on PvP-režiim, saate teada, kelle armee on tugevam ja kes suudab lahingu ajal võitlejaid paremini juhtida.

Regulaarseid külastusi premeeritakse arendajatelt kingitustega. Püüdke mitte ühtegi päeva vahele jätta, vaid logige mängu vähemalt mõneks minutiks sisse.

Mängu loojad jälgivad kalendrit. Kõiki mängijaid ootavad pühade ajal uued temaatilised üritused koos väärtuslike auhindadega. Kontrollige regulaarselt värskendusi või aktiveerige automaatsed värskendused ja ärge jätke midagi olulist ilma.

Mängusisene pood uuendab oma sortimenti iga päev, iga päev leiate kasulike esemete, relvade ja ehitusmaterjalide allahindlusi. Ostude eest saate tasuda mänguvaluuta või pärisrahaga. Pole vaja oste teha raha eest, see sõltub ainult teie soovist arendajaid toetada. Empire: Age of Knights on tasuta mängimiseks.

Empire: Age of Knights saab Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakake mängima kohe ja saate võimaluse luua maagilise maailma tugevaim impeerium!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more