Järjehoidjad

Alternatiivsed nimed: Impeerium: nelja kuningriiki

Game impeerium: nelja kuningriiki keskaegse kuningriigi kohta.

Kui soovite oma mobiiltelefoni mänguasju mängida, soovitame Androidi, iPhone'i ja iPadi jaoks Empire: Four Kingdoms MMO strateegia. Arendus kuulub Goodgame Studios, mis hoolitses kohanemise eest mitmes keeles ja saab valida mugavat. Üritused toimuvad kuningate ja rüütlite ajal, nii et keskaegne atmosfäär valitseb kõiges. Pärast lühikest sissejuhatust, mille jooksul juhtimisega tegelemise abistamine jätkub sõltumatute meetmetega.

Empire: Four Kingdoms allalaadimine pole keeruline, sest see on tasuta saadaval. Kuid kui teil on üks neist, kes ei saa oodata, et edu saaksid kiiremini, siis valmistage aeg-ajalt oma kontolt välja saata väike summa, et kiirendada ehitamist, kaevandamist või hoonete parandamist. Kui soovite suurel ekraanil mängida, saate oma arvutis alla laadida Empire: Four Kingdoms ja see on brauseripõhine mänguasja, millel on samad seaded kui mobiiliversioonil.

Me kaevame uude territooriumile.

Kõik mängijale eraldatakse maatükk, mida tuleb kaitsta ja arendada. Ehitage hoone kuningriiki, eraldage ressursse, rongige armee. Õigupiirid laienevad järk-järgult, sest seal on rohkem vajadusi. Seal on palju ehitisi ja juurdepääs neile avaneb järk-järgult, kuid kõige olulisemad neist on:

  • Mine karjäär
  • Saks
  • Ferms
  • Keepsiteenused
  • tabelid

Ühel päeval võimaldavad nad koguda kasulikke materjale, teised vastutavad toidu eest, teised on kuningriigi kaitsmiseks vajalikud. Teil on ka spioonid. Ühelt poolt on need kasulikud poisid, kes aitavad teada saada naaberriigi sõjalist potentsiaali ja majandust, kuid teisest küljest võivad nad olla probleemiks. Näiteks mõnikord äratavad nad inimesi ja tulekahjud hakkavad linnast mööda minema.

Samuti tuleks arvestada sellega, et naabritele mõeldud luurimine on mitte ainult sina, vaid ka teised spioonid, kes ka teie maadel luuakse. Et neid püüda, saadab valvur patrull tänavatel. Salvestatud spioon võib leida väärtuslikku teavet selle kohta, kes teda saatsid ja saata oma armee kliendile.

Game Empire: Four Kingdoms võimaldab teil valida sündmuste arengu taktikat. Püüa pidada läbirääkimisi rahumeelselt ja ainult siis, kui diplomaatia ei anna tulemusi, ei saa vältida võitlustel osalemist, nii et ikka tuleb rünnata või kaitsta aeg-ajalt. Selleks on vaja oskuslikult kasutada olemasolevaid jõude, korrektselt neid korraldada ja kasutada olemasolevaid tööriistu kohale.

Samuti on ka valik võidelda vaenlasega või ühineda sõbralike kuningriikidega. Valik tuleks teha iga kord individuaalselt, lähtudes teie võimetest ja vaenlase jõududest. Sel juhul saame ühiskonnas nõustada aktiivset käitumist, nii et teid tuntakse ja tunnustatakse. Kui te osalete aktiivselt liidu elus, on teie rünnaku korral rohkem võimalusi, et abikutsed reageerivad kiiresti. Lisaks on sellistes ühendustes valikulisi büroosid. Lisaks juhtidele ja nende assistenditele on ka diplomaadid, nad aitavad liidul rahu sõlmida või sõda vabastada, olles eelnevalt õppinud nende suhteid. Töölevõtjad tegelevad alliansi uute liikmete otsimisega, võistlejad juhivad peamisi vägesid ja varahoidjad jälgivad sisemise riigikassa täitmist.

Empire: nelja kuningriiki mängul on palju nägusid, kuid seda pole võimalik üksikasjalikult rääkida. Naiste, samurai ja teiste välismaalaste sissetungid. Uuritakse uusi raskesti või soodsate tingimustega maade, osalemine royal kohtuprotsessides ja palju muud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more