Järjehoidjad

Impeeriumi kutse

Alternatiivsed nimed:

Empire's Calling on reaalajas strateegiamäng, mille tegevus toimub keskajal. Mäng on saadaval mobiilseadmetele. Hea kvaliteediga 3D-graafika, pilt näeb üsna realistlik välja. Maksimaalse kvaliteediga mängimiseks vajate suure jõudlusega seadet. Mängu hääletavad professionaalid, muusikaline valik vastab mängu üldisele stiilile.

Süžee tegevus toimub fantaasiamaailmas surma äärel. Peaaegu kogu maagiline jõud on maailmast kadunud. Draakonid olid sunnitud kasutama oma maagiavarusid, et sulgeda kaose madu, mis pidi maailma hävitama. Kuid mao mõju on suur ja maailm liigub aeglaselt selle hävitamise poole.

Teie tegelane on üks iidse perekonna järeltulijatest, ta peab püüdma päästa maailma ja saama selle valitsejaks.

Enne sellisele vastutusrikkale missioonile asumist peate läbima väikese koolituse, vastasel juhul olete määratud läbikukkumisele. Mängu liides on lihtne ja selge, nii et saate kiiresti õppida, kuidas tegelast juhtida.

Järgmisena seisab kangelane maailma päästmise teel silmitsi paljude ohtudega:

  • Leidke kohti, kust saate väärtuslikke ressursse
  • Laiendage oma linna
  • Veenduge, et elanikkonnal oleks olemas kõik eluks vajalik
  • Kutsuge kohale kangelased ja kasvatage oma armeed
  • Vallutage uusi maid ja hävitage vaenlasi
  • Taltsutage legendaarne kaitseloom
  • Valige jumalus, keda kummardada, see võimaldab teie inimestel jumalikku väge omandada

Loend on väike, kuid need on ainult mängu peamised ülesanded.

Empire's Callingi mängimine ei ole lihtne, kuid väga huvitav.

Esiteks peate hoolitsema oma linna heaolu ja turvalisuse eest. Ainult sel viisil saate rahvaarvu suurendada. Mida rohkem inimesi teie impeeriumis elab, seda arvukamat armeed saate värvata. Kangelased on komandörid. Igal neist on oma ainulaadsed oskused, mis aitavad meeskonda lahingute ajal.

Lahingud toimuvad reaalajas. Teie sõdalased ründavad vaenlast üksinda, piisab sihtmärgi valimisest. Mida kaugemale kaardil üksusi saadate, seda tugevamate vastastega nad kohtuvad. Püüdke oma vägesid pidevalt tugevdada. Uus võimsam relv ei tee kindlasti paha.

Seal on mängusisene pood. Seal saate osta ressursse ja palju muud kasulikku. Vahemikut uuendatakse iga päev. Sageli on allahindlusi. Saate tasuda ostude eest mänguvaluutas või kasutada maksmiseks pärisraha.

Mängimiseks on vaja stabiilset Interneti-ühendust.

Enne Empires Callingi mängimist sisestage spetsiaalne võti KINGS ja saate mängu alguses kena boonuse.

Mängu värskendatakse sageli uue sisuga. Hoidke automaatsed värskendused sisse lülitatud, et te millestki ilma ei jääks, või vaadake sageli käsitsi värskendusi.

Teenuse

Empire's Calling saate Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake mängima kohe, et hävitada kurjuse võrsed ja päästa maagiline maailm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more