Järjehoidjad

Impeeriumid ja mõistatused

Alternatiivsed nimed:

Empires Puzzles on ebatavalise žanrikombinatsiooniga mäng. See on mängu 3 mõistatus koos RPG-ga. Siit leiate värvilist koomiksilaadset graafikat ja head häälnäitlemist.

Mäng on huvitav, sest see ei ole ainult kolm-reas mõistatuste lahendamine.

Palju rohkem ülesandeid:

  • Koguge oma armee jaoks kangelasi
  • Hoolitse lossi kindlustamise eest
  • Looge relvi, millel pole lahinguväljal võrrelda
  • Tõstke oma armee taset
  • Hankige ressursse
  • Lüüa oma vaenlased PvP-lahingutes

Kõik need ülesanded muudavad mängu palju huvitavamaks. Peate lahendama mõistatusi ja see aitab saavutada edu muudes tegevustes.

Empires Puzzlesi mängima asudes proovige oma ressursse targalt hallata, ennekõike peate kokku panema sõdalaste meeskonna ja vähemalt minimaalselt varustama oma lossi nimega Stronghold.

Kogemuste kasvades muutuvad sõdalased üha võimsamaks ja loss muutub vallutamatuks kindluseks. See muudab erioskusi kasutades lahinguväljal võitu lihtsamaks.

Mängu võitlussüsteem on ebatavaline. Võitmiseks pead sa erilisel viisil lahendama kolm järjestikust mõistatust, et saaksid täita sulle määratud ülesanded.

Mida tugevamaks armee muutub, seda lihtsam on võita. Kasuks tuleb ka lossi arendamine, see avab võimaluse teha oma sõdalastele võimsamaid relvi. Lisaks võimaldab mõne konstruktsiooni ehitamine lahingu ajal kasutada uskumatult võimsaid boonuseid, ilma milleta võib vaenlasi võita olla väga raske.

Lossi jaoks ja ka armee värbamiseks vajate palju ressursse, saate neid hankida, kuid selleks peate läbima palju lahinguid. Seega on mängus kõik omavahel seotud ja edu saavutamiseks on vaja leida tasakaal kõike järk-järgult arendades.

Kui oled piisavalt tugev, saad proovida õnne võrgulahingutes teiste mängijatega. See võib olla palju keerulisem kui tavalised lahingud, kuna võid kohata sinust oluliselt kõrgema taseme ja kogemusega vaenlast. Kuid ärge heitke meelt lahingu tulemuse pärast, võib-olla teie kasuks, kui planeerite iga oma sammu. Ärge kiirustage sellistel juhtudel liiga kiirustades, sest kiirustades ei pruugi te võidukombinatsioone märgata.

Aga kõigi mängijatega pole vaja võidelda. Mõnikord on parem luua liit või liituda olemasolevaga, et üheskoos võita uskumatult tugevaid titaane. Kuid selleks, et teisi mängijaid mitte alt vedada, peate proovima oma oskusi pidevalt täiendada.

Mängu sisenemise ja igapäevaste ülesannete täitmise eest premeerivad arendajad teid väärtuslike auhindadega.

Tänu mängusisesele poele on teil võimalus täiendada oma ressursside varusid, osta oma armeele võimsaid relvi või kangelasi. Ostu saab sooritada nii mängusisese valuuta kui ka raha eest. Kaupluse sortiment uueneb iga päev.

Saate Android jaoks tasuta alla laadida

Empires Puzzles, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et ehitada loss koos fantaasiamaailma võimsaima armeega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more