Järjehoidjad

Empire: Total War

Alternatiivsed nimed: Empire: Total War

Empire Total War Game - omakorda põhinev strateegia hukati täiesti ühendab kõik parimad omadused žanr ning on võtnud parim sõjalise taktika. Kõik sündmused projekti arendada reaalajas. See mäng meeldib kõigile neile, kes on hull mängud sõjaväe teemadel. Projekt viidi läbi tõeliselt kvaliteetset ja hingega - suurepärase graafika, animatsioon on tehtud hästi, gameplay väärib austust. Projekt rakendatakse täiesti uus graafika süsteem, mis võimaldab teil nautida mängu hämmastav mere maalid. Lisaks on iga mängija on saadaval uus maastike ja ebatavaline taimestik. Meeldiv üllatus - korrapärane vahetamine ilmastikutingimustes.

Uus mäng Empire: Total War kantakse teile aega eemal XVIII sajandil. Kui täpne olla, siis hakkab mängima kõik tegevus 1700, ja saate vaadata ajaloolisi sündmusi ja nende mõju muudatusi kuni 1799. Kuid nagu täna lubas projekti arendajad lõpuks suudab mängu jätkata - uusi kaarte ja ülesanded esitatakse peagi. Tunnete rolli julge ja vastutav ülem. Teie juhtimise all, on mitte ainult merel, vaid ka maa oma halastust ja konservatiivsus arvutab kogu rahvas. Sina ja sinu tegelane saab uurida, kui soovite kogu maailmas. Ja veenduge, et kõik eespool oma silmaga võite otsivad Empire: Total War video haagis.

, Et saada kasu mängus, teil on kohaldada ja parandada oma diplomaatilisi oskusi. Ole valmis, mida teil on pakkuda ja korraldada koalitsioonid ja liidud. Oma õlgadele vastutab kontrolli vastloodud ja pikk olemasolevate kaubateed. Aga selleks, et hakata mängima pead laadida eelnevalt Empire: Total War.

Selles projektis osalejad saavad soovi jätkata võitlust, kamandav ainult laeva või laevastiku mehitatud parim kohtusse. Kui teil on võimalik alla laadida Empire Total War, saate rakendada oma gameplay strateegiaid ja plaane. Iga liikuda tehtud mäng, see on pool eluaastal. Saad mängida koos teiste mängijatega reaalajas, kasutades taktikalisi kaart, kuid kui vaja, mäng võib tõlkida automaatrežiimil, mille laadimine taktikaline kaart ei ole vajalik.

Iga mängija saab kontrollida in Empire: Total War fraktsioon (üks alguses mängu). Hoolimata sellest, et eelnõu märkis üle 50 fraktsioonid, mõistlikult kättesaadavad projektis osalejad on uhiuus ainult vähesed neist, ülejäänud lisatakse arendamine ja edendamine.

Mängus on kolm peamist mängu osa maailma

1. Põhja-Ameerikas.

2. Euroopas.

3. India.

Ida-Indias ja Elephant Coast kohal nagu kaubateed.

Self-test, mäng ja veenduge, et kõik oma voorused, sa lihtsalt pead alla laadida Empire Total War, kiirusta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more