Järjehoidjad

Empire Universe 2

Alternatiivsed nimed: Empire Universe 2

Mäng Empire Universe 2 loodud veebipõhine massilist online mäng, kus saab valida oma tee galaktikas. Sul on võimalik valida 9 erineva võistlused unikaalseid funktsioone ja statistika alustades kohti galaktika kaart mäng Empire Universe II . Koguda 10 eri vahendite kaudu kaevandamine asteroide ja praht, seadistada 21 erinevat kosmoselaeva šassii üle 66 osad - see võimaldab teil on palju võimalusi katsetusteks. With 146 eri tehnoloogiate teadus seda mängu ei saa võidetud või kaotatud. On tugev rõhuasetus Allied gameplay Empire Universe 2 online ja miks sa peaksid ühinema üheks paljud impeeriumid või luua oma. Kasutage oma sõjalaevad võidelda reaalajas lahingutes sajad mängijad vastulause meeskond ja vägede tegutseda viimane kaitseliin, kui kõik oma laevad hävitada Empire Universe [_2_ ] 2 online .

Võite saada õpetlane, piraat, sõdalane, kaupmees ja pearahakütt mängus Empire Universe 2. Enam kui 120.000 planeetide 10000 sektorites mängus on piisavalt ruumi kõigile!

Enne mängima Empire Universe 2, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz , 1GB RAM, videokaart - 128MB. Osale mängus Empire Universe II ei võta palju aega ja lihtne:

1.                   Pealehel valige üksus "registreerimine";

2.                   Enter;

3.                   Palun sisesta kehtiv e-mail

4.                   Sisesta turvaline salasõna

5.                   Vali "registreerimine" ja Empire Universe 2 registreerimine on lõppenud.

Mäng on iseloomulikud tunnused. See on mäng, mis on maailma esimene 3D ruumi graafika mootor, mida kasutatakse JavaScript. Game Empire Universe II pakkumised lahing reaalajas, samuti online-teateid lahingud, 10 eri vahendeid, 21 erinevat kosmoselaeva šassii 146 tehnoloogiaid. Spaceships Empire Universe 2 online võib täielikult kokku 66 eri komponente. Juba ehitatud kosmoselaevad saab taastatud või ümberehitatud - ülemate mõjutada tugevust laevastikku. Suurt rõhku mäng Empire Universe 2 tehtud ametiühingud edendada. Alignment (neutraalne, explorer, sõdalane, piraat, kaupleja, pearahakütt) mängija põhineb tema mängustiil Empire Universe 2 Internetis .

Mängijad saab rühmitada impeeriumid saate korraldada võitlemise kampaaniad, planeedid võimalik võita.

Sa Empire Universe 2 mängu ja mõista, et esimese 30 päeva jooksul saate luua oma planeedi, alustada uurides saada vahendid jne jne Sel ajal oma planeet olema täielikult kaitstud, kuid oma laevastike võib rünnata. Pärast 30 päeva, kaitse Empire Universe 2 online üle, ükskõik kui palju punkte sul on.

Mäng Empire Universe 2 annab sulle võimaluse pommitama laevade pinnal, mis saab rünnanud orbiters. Laevad planeedil nimega põhjendatud ja sisaldama laevaremont, taastamine laevade, aluste.

Mäng Empire Universe II pakub erinevaid rahvaid. Näiteks Dzhamozoidy - rahvas, kes elas sümbioosis ennast ja oma maailma. See näitas logo, mis peegeldab päritolu ja rahva ühtsuse mängu Empire Universe II . Veganiantsy on omamoodi monument. Nende ainevahetus on oluliselt erinev teistest tõugudest Empire Universe 2 online . On teada, et inimesed on pidanud kohanema erinevaid ilmastikutingimusi nagu nad arenevad. Selleks, inimesed olid organiseeritud ühendus triviaalne Empire Universe 2 online .

Teiselt rahvaste saate rohkem mängides Empire Universe 2 online !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more