Järjehoidjad

Lõputu legend

Alternatiivsed nimed:

Endless Legend on huvitav strateegiamäng arvutile. Mängul on hea graafika, kõik linnad ja ümbritsev loodus on väga detailselt välja joonistatud. Mäng on kõlanud kvaliteetselt ja muusika on väärt muusikakogu täiendamist.

Mäng toimub pärast laastavat apokalüpsist. Tsivilisatsiooni taastamiseks ja rahvastiku libisemise vältimiseks ürgsetesse aegadesse tuleb palju ära teha võimalikult lühikese ajaga.

  • Valige asula rajamiseks sobiv koht
  • Purusta põldu, et elanikkonda toitu pakkuda
  • Taasta kadunud tehnoloogiad ja arenda teadust
  • Viige läbi maagilisi uuringuid, et vallutada loodusjõud
  • Looge tugev armee, mis suudab kaitsta teie inimesi barbarite hordide eest

Pärast apokalüpsist ei jäänud ellu mitte ainult teie rühm ellujäänuid. Peate konkureerima teiste linnadega. Te ei pea kõigiga võitlema, kasutama diplomaatiat, et sõlmida liite ja liikuda üheskoos tsiviliseeritud tuleviku poole. Või võite saada vallutajaks ja sundida erinevaid rühmitusi ühise heaolu nimel töötama.

Enne kui hakkate mängima Endless Legendi, peate tegema ühe kaheksast tsivilisatsioonist keerulise valiku. Mõelge, kellena soovite mängida, igal tsivilisatsioonil on oma tugevad ja nõrgad küljed. Mängu ajal tehtud valikut muuta ei saa. Järgmisena kohandage seda, kuidas soovite mängumaailma näha. Suurus, reljeef, elamistingimused ja muud parameetrid.

Pärast seda peate läbima lühikese õpetuse ja siis algab mäng.

Proovige võimalikult kiiresti ümbritsevat maailma uurida. Teil on võimalus leida esemeid, mis võivad teid teadusuuringutes märkimisväärselt edendada või anda teile eeliseid muudes tegevusvaldkondades. Mida rohkem artefakte leiate, seda tugevamaks teie inimesed muutuvad. Leidke oma reiside ajal peidetud maailmu ja täitke ülesandeid.

Tugevdage oma armeed, sest kohtute oma reisidel teiste rahvastega ja mitte kõik pole sõbralikud. Isegi kui te ei taha nendega vaenu ajada ja teie missioon on oma olemuselt eranditult rahumeelne teaduslik, võidakse teie riiki rünnata, et võtta ära teie rahvale omased väärtused.

Rikkus võib aidata arendada tsivilisatsiooni. Galaktikatevaheliselt turult saate osta uusi tehnoloogiaid ja luksuskaupu. Eesmärkide saavutamiseks on palju viise:

  1. Sõjavägi
  2. Diplomaatiline
  3. Teaduslik
  4. Majandus

Saad keskenduda ühele asjale, kuid sa ei saa teisi valdkondi täielikult hüljata. Peate kõike ülaltoodud loendist täiustama. Tugev majandus nõuab kaitseks armeed. Tugevat armeed ilma majanduseta ei saa luua. Kõik on omavahel seotud ja on sinu enda otsustada, milliseid tegevusvaldkondi rohkem arendada.

Kutsuge oma sõpru mänguga liituma ja saate teada, kelle tsivilisatsioon on mitme mängijaga režiimis tugevam.

Lõputu Legendi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendaja veebisaiti.

Installige mäng ja taastage hävitatud tsivilisatsiooni endine hiilgus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more