Järjehoidjad

Endzone – A World Apart

Alternatiivsed nimed:

Endzone – A World Apart on majandusstrateegia mäng, mis sisaldab linnaehituse ja ellujäämise simulatsiooni elemente. Graafika on hea, mis sellistes mängudes pole nii tavaline. Pilt tundub üsna realistlik. Heli ja muusika täiendavad suurepäraselt pilti ja aitavad luua apokalüpsise hävitatud maailma atmosfääri.

Mängu süžee järgi hävis tuumakatastroofi tagajärjel tsivilisatsioon. Endzoni-nimelistes maa-alustes varjupaikades jäid ellu vaid väikesed inimrühmad.

150 aastat pärast seda otsustasid võlvide elanikud naasta pinnale ja proovida tsivilisatsiooni taastada. Selles mängus pead saama pinnale tõusnud inimeste grupi juhiks.

Teid ootab ees palju katsumusi, sest selle 150 aasta jooksul on kliima läbi teinud suuri muutusi ja uutes tingimustes on väga raske ellu jääda. Külm, radioaktiivne sade ja muld, mida ei saa enam viljakaks nimetada. Just sellises maailmas peab teie juhitud inimeste rühm ellu jääma. Roostes bussikere kasutatakse esimest korda teie uue koloonia peahoonena.

Selles olukorras liidriks jäämiseks peate tegema palju pingutusi. Ülesandeid, mida jälgida, on palju.

Osaled mängus:

  • Veenduge, et elanikkond oleks elutingimustega rahul.
  • Hankige toitu, puitu.
  • Saatke töötajad koguma vanaraua, mis on üks peamisi ehitusressursse.
  • Teaduse arendamiseks.
  • Ehitage uusi elamuid ja tööstushooneid.

See on lühike nimekiri asjadest, mida teha. See kõik kõlab piisavalt lihtsalt, kuid tegelikult on raske leida tasakaalu, kus teie asula võib kasvada, parandades samal ajal ka elanikkonna mugavust. Teel taaskord ammu unustatud tehnoloogiate valdamine.

Tehnoloogiaid pole palju saadaval, kuid kõik need mõjutavad kohe inimeste elu.

Surma ei saa aja jooksul vältida. Surnud tuleb õigeaegselt matta, vastasel juhul võivad nende sõbrad ja sugulased teie valitsemisega rahul olla. Kõik alevi elanikud on ju elavad inimesed, mitte robotid.

Aga midagi ei saa teha, palju lihtsam oli kõike lõhkuda kui taastada.

Parem on asula peamiste ressursside läheduses, vastasel juhul peavad töötajad materjale kaugelt tassima, mis mõjutab oluliselt tootmise kiirust.

Ärge unustage anda õigeaegselt tööd tootmishoonetele, et vältida nende seisakuid.

Uute hoonete püstitamisel tuleb vastavad juhised anda ka töölistele. Ilma teie otsese osaluseta ei ehitata midagi.

Endzone'i mängimine – A World Apart on huvitav, aeg lendab, sellest on lihtne kaasa lüüa.

Lisaks põhimängule on arendajad loonud päris palju lisasisu, mis muudab mängu palju huvitavamaks.

Endzone – A World Apart tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole seda võimalust. Mängu saate osta Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et taastada elu apokalüpsis hävitatud planeedil!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more