Järjehoidjad

Värvatud

Alternatiivsed nimed: Värvatud

II maailmasõja alane

Kuigi sõjalisel teemal on loodud palju mängutooteid, kummitab see siiski arendajaid. Igaüks armastab unistust luua midagi, mis erineks oluliselt konkurentidest. Üks neist katsetest oli mäng Enlisted, mitme mängijaga kliendipoolne tulistamismäng, mis mängib II maailmasõja päriselu episoode.

Projekti autoriks on Läti ettevõte Darkflow Software, kes suutis oma vaimusünnitusele tähelepanu juhtida üsna ebatavalisel viisil. Enlistedis on teiste missioonide kõrval ka koomiline aprillinaljade režiim, kus sõdurid võitlevad vaid lühikestes pükstes, on relvastatud söögiriistadega koos tavaliste relvadega ning nende kaitseks on pannid, kurnid ja vahvliraud. Idee meeldis mängijatele väga ja nende soovil lasti see välja eraldi tootena nimega Cuisine Royale.

Lisaks humoorikale kõrvalepõikele saavad muidu need, kes soovivad Enlistedi alla laadida, tõsise, tasakaalustatud ja läbimõeldud suure sõja stsenaariumi. Nagu arendajad ise ütlevad, tahtsid nad pääseda missioonide ja võitluste klassikalisest versioonist, kui osalejate rühmad võitlevad omavahel teatud tasu nimel, mis näeb välja pigem spordivõistluse kui tõelise strateegiana.

Mängu tipphetkedest

Kuid autorid mitte ainult ei tahtnud, vaid ei saanud mängijatelt ka täielikult ära võtta võimalust oma jõudu mõõta. Kuid selle tõstmine uuele tasemele sai peamiseks ülesandeks. Kui hakkate Enlistedi mängima, saate luua oma meeskonnad ja saata nad missioonile, töötades välja isiklikult plaani selle elluviimiseks. Ühte selle meeskonna sõdurit mängite teie ja ülejäänud tehisintellekti (AI). Pärast missiooni valimist mõelge läbi strateegia ja jagage tellimusi:

 • Võtke positsioon ja saavutage maapinnal tugi;
 • Hoidke vaenlast viimaseni;
 • Andke oma meeskonnale läbipääs;
 • Laske sild õhku;
 • Hävitage soomukeid jne. jne.

Esmalt tuleb arvutile või sülearvutile alla laadida mäng Enlisted (mäng on saadaval ka Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4 ja PlayStation 5 jaoks) ning alles pärast seda saab virtuaalruumiga harjuda.

Projekti kallal töötamise ajal otsustasid autorid anda mängijatele võimaluse tegutseda nii esimesest kui ka kolmandast isikust. Hiljem aga arvati, et välisvaatleja vaade on lihtsam, sest see võimaldab hinnata olukorda erinevate nurkade alt, mida reaalses maailmas pole. Kuna fookus on realismil, otsustati kolmanda isiku vaade täielikult eemaldada, võimaldades osalejatel tunda kõiki neid emotsioone, mida kaevikus lõksu jäänud sõdur tekitab, kui hiiglaslik tank tema poole roomab.

Saate mängida mängu Enlisted kuni 20-liikmelise meeskonnana ja samal ajal on lahinguväljal mõnikord kuni 150 osalejat. See piirang pole juhuslik, sest mida rohkem on kohapeal sõdureid, seda tõsisemad on nõuded arvuti detailidele ja võimalustele. Tulles tagasi realismi küsimuse juurde, tasub öelda, et osapoolte jõud ei pea olema võrdsed, sest tegelikkuses seda ei eksisteeri. Mõnikord on vaenlane teist oluliselt parem, kuid keegi ei tühistanud operatsiooni. Kuid on valida, kas seista vastu viimasele sõdurile või kuni missiooni eduka sooritamiseni.

Teine Enlisted for PC omadus on see, et mitte ainult iga sõdur pole siin ainulaadne, vaid ka relv oma ajaloo, vigade ja märkidega. Lahinguarsenal on üsna ulatuslik, seega leidub kergeid isiklikke relvi ja iga kaliibriga varustust. Juba väljakuulutamise hetkel võitis Enlistedi mäng tavaliste mängijate ja professionaalide sümpaatia. Jääb mänguga liitudes luua oma arvamus.

registreeritud kampaaniad

Capania - Teise maailmasõja lahingusündmuste üksikasjalik rekonstrueerimine. Mitte ainult relvad ja sõjavarustus, vaid ka asukohad on peensusteni läbi mõeldud. Olles korra lahinguväljale astunud, ei taha te seda kibeda lõpuni jätta.

 • Moskva lahing (1941-1942) – ajaloo õppetundidest teame, et sakslased ei jõudnudki linna. Kuid kunagi võis neid binokli kaudu linna äärest näha. Selles kampaanias sõdite ümberkaudsetes külades ja linnades, saate oma jõudu proovile panna mõlema sõdiva poole jaoks.
 • Invasioon Normandiasse (1944) – peetakse kogu Teise maailmasõja suurimaks õhurünnakukampaaniaks. Teda on mängitud paljudes filmides ja muudes mängudes. Kuid ainult Enlistedis saate täielikult tunda lahingu raskust, mis langes tavaliste sõdurite õlgadele. Ühendatud liitlasväed maanduvad Saksa punkrite ja kuulipildujapunktidega kindlustatuna Belega joonel. Lahingu tulemus sõltub ainult teist.
 • Tuneesia lahing (1942-1943) – ajaloolased märgivad seda lahingut Põhja-Aafrika sõjas võtmelahinguna. Alates Tuneesia vallutamisest on avanenud uued võimalused Euroopa ründamiseks. Sakslased mõistsid seda ega andnud oma sõduritele armu. Lahingud toimuvad kõrbealade väikelinnades ja väljakannatamatu kuumus lisab põnevust.
 • Lahing Berliini eest – 1945. aastal pidasid liitlaste ja NSV Liidu väed eepilise lahingu Saksamaa pealinna pärast. Ei ole mõtet kirjeldada selle kampaania tähtsust tänapäeva ajaloo jaoks. Rasked lahingud toimusid lagunenud Berliinis. Siin võib kuul või mürsk teie sisse lennata kõikjalt. Koguge oma väli rusikasse ja läbige see kangelaslik lahing.

Lühikese ajaga ilmub üha rohkem uusi kampaaniaid. Samal ajal uuendavad ja täiustavad arendajad pidevalt olemasolevaid.

värvatud meeskonnad

Eraldi tasub mainida Enlisted mängu ühikusüsteemi. Võitlejate arv malevas on ju piiratud ja spetsialiseerumisalasid on palju rohkem. Kelle te võtate, sõltub ainult teist ja teie lahingumissioonist. Sellest sõltub otseselt ka missiooni edukus. Seetõttu planeeri alati enne võitluse alustamist oma taktika ja strateegia. Lõppude lõpuks ei too toore jõud iseenesest palju valu. Eriti kui vaenlane on enamuses.

 • Võitleja on kõige massiivsem sõduritüüp lahinguväljal. Kasutab poolautomaatseid vintpüsse ja vintpüsse. See on osa peaaegu igast meeskonnast.
 • Mortar - võitleb pikkadel distantsidel, kus teda kaitstakse vaenlase rünnakute eest. Kasutab väikseid mördirelvi. Tugev plahvatusohtlik ja killustunud kahjustus.
 • Snaiper - tulistab vaenlase pihta kaugelt katetest. Kasutab vintpüssi ja teleskoopsihikut. Suur lahingujõud, kuid madal tulekiirus.
 • Soomuseläbistaja – kasutab lahingus raketijõuga granaadiheitjaid ja raskeid tankitõrjerelvi. Tõhus vaenlase sõidukite vastu. Oskab tulistada jalaväe pihta.
 • Stormtrooper - kasutab automaate, automaate. Hea võitleja pikkadeks lahinguteks. Suurepärane vaenlase jalaväe hävitamiseks.
 • Insener – ainulaadne toetusvägede liik. Sobib hästi kaitseks, aga kasulik ka rünnakuteks. Ehitab kaitserajatisi ja statsionaarseid laskepunkte.
 • Heavy – kasutab vaenlase ründevägede mahasurumiseks kergeid kuulipildujaid. Oskusliku juhtimisega suudab üks raskemees hoida tagasi terve meeskonna jalaväelasi.
 • Radist – võib põhjustada suurtükiväe lööke vaenlase asukohtades. Täpse tabamusega hävitab sõjatehnika.
 • Leegiheitja – ülitõhus lähikaugusel jalaväe vastu kindlustatud aladel. Kasutage kompaktseid seljakoti leegiheitjaid. Põlev segu kleepub pinnale ja tekitab suuri püsivaid kahjustusi.
 • Mootorrattur on väledaim võitleja. Ta alustab kaklust külgkorviga mootorrattal, külgkorvi külge on kinnitatud kuulipilduja. Ideaalne sõdurite transportimiseks vaenlase liinide taha ja tähelepanu hajutamiseks.
 • Tankist – alustab lahingut tankiga. Võib olla ainus mänedžer, laskur ja laskur.
 • Piloot – alustab lahingut hävitaja või ründelennuki juhtnuppude juures. Varustatud pära- ja kursirelvadega. Laadimine toimub kasutuselevõtu kohtades.

Kuidas Enlistedi arvutisse alla laadida?

Klõpsake esitusnupul, järgige juhiseid. Kõigepealt peate alla laadima ja installima Gaijin Launcheri. Selle abiga mäng installitakse ja käivitatakse. Kui teil on mõnes muus tema mängus Gaijini konto juba olemas, saate seda uue konto loomise asemel kasutada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more