Järjehoidjad

Värvatud

Alternatiivsed nimed: Värvatud

Mäng on värvatud II maailmasõda jätkub.

Kuigi sõjaväe teemadel on loodud üsna palju mängutooteid, jääb see arendajaid siiski kummitama. Kõik hellitavad unistust luua midagi, mis erineb kardinaalselt võistlusest. Üks nendest katsetest oli mäng Enlisted, mitme mängijaga kliendi tulistaja, mis esitas reaalse elu episoode II maailmasõjast.

Projekti autor on Läti ettevõte Darkflow Software, kellel õnnestus üsna ebatraditsioonilisel viisil juhtida tähelepanu oma vaimusilmale. Enlistedis on koos teiste missioonidega koomiline aprilli-loll režiim, kui sõdurid võitlevad ainult aluspükstes, relvastatakse söögiriistadega koos tavarelvadega ning nende kaitseks on pannid, mähkmed ja vahvlikübar. Idee meeldis mängijatele ja nende nõudmisel lasti see välja eraldi tootena, mille nimi oli Cuisine Royale.

peale humoorika kõrvalepõige, saavad muidu need, kes soovivad Enlistedi alla laadida, tõsise, tasakaalustatud ja läbimõeldud suure sõja stsenaariumi. Nagu arendajad ise ütlevad, soovisid nad eemale saada missioonide ja kakluste klassikalisest versioonist, kui osalejate rühmad võitlevad omavahel teatud tasu eest, mis näeb pigem välja spordivõistlus kui tõeline strateegia.

Mängu olulisemad teemad.

Kuid autorid mitte ainult ei tahtnud, vaid ei suutnud ka mängijatelt võimalust oma tugevust mõõta. Kuid selle uuele tasemele tõstmine sai peamiseks ülesandeks. Kui olete hakanud mängima Enlistedi, saate luua oma meeskonnad ja saata need missioonile, töötades isiklikult välja plaani selle rakendamiseks. Iga sõdur on päris inimene ja seetõttu on alati olemas inimlik tegur. Pärast missiooni valimist mõelge läbi strateegia ja jagage tellimused:

    Võtke positsioon ja omandage jalanõud maapinnal; Hoidke vaenlast viimseni;
  • Andke juurdepääs oma meeskonnale;
  • Õhutage sild üles;
  • hävitage soomukid jne. jne.
Esiteks peate alla laadima mängu PS-is värvatud mängu (muid platvorme veel ei pakuta) ja alles pärast seda saate kapten virtuaalses ruumis.

Projekti kallal töötades otsustasid autorid anda mängijatele võimaluse tegutseda nii esimesest kui ka kolmandast isikust. Kuid hiljem arvasid nad, et välise vaatleja vaade on lihtsam, sest see võimaldab teil olukorda hinnata erinevate nurkade alt, mida reaalses maailmas pole. Kuna rõhk on realismil, otsustati kolmanda isiku vaade täielikult eemaldada, võimaldades osalejatel tunda kõiki neid kraavi lõksus oleva sõduri emotsioone, kui hiiglaslik tank tema poole hiilib.

Saate mängida mängu, mis on värvatud kuni 20-liikmelise meeskonna koosseisus, ja samal ajal on lahinguväljal mõnikord kuni 150 osalejat. See piirang ei ole juhuslik, kuna mida rohkem sõdureid kohapeal on, seda tõsisemad on nõuded detailsusele ja arvuti võimalustele. Naastes realismi küsimuse juurde, tasub öelda, et parteide jõud ei pea olema võrdsed, sest tegelikult seda ei eksisteeri. Mõnikord on vaenlane sinust märkimisväärselt parem, kuid keegi ei tühistanud operatsiooni. Kuid on võimalus seista kuni viimase sõdurini või kuni missiooni eduka lõpuni.

Mänglausesse lisatud iPlayeri mängu veel üks omadus on see, et siin pole mitte ainult iga sõdur ainulaadne, vaid ka relv oma ajaloo, puuduste ja märkidega. Lahingutegevuse arsenal on üsna ulatuslik, nii et seal on kõigi kaliibrite kerged isiklikud relvad ja varustus. Juba teadaande saamise hetkel võitis Enlistedi mäng tavaliste mängijate ja professionaalide kaastunde. Jääb alles luua oma arvamus mänguga liitumisega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more