Järjehoidjad

Varjatud

Alternatiivsed nimed:

Enshrouded on põnevus-RPG-mäng, mida saate mängida arvutis. Optimeerimine on hea, sest nõuded arvutile on üsna tagasihoidlikud. Siinsed mängijad näevad kvaliteetset 3D-graafikat. Häälnäitlemine on realistlik, muusika ei väsi isegi siis, kui veedad mängus palju aega.

Mängu ajal transporditakse teid Ember Vale'i kuningriiki. Kunagi oli see muinasjutuliselt ilus rahulik koht, kuid peategelase esivanemad, püüdes saada piiramatut maagilist jõudu, rikkusid tasakaalu ja lasid maailma katku. See viis tsivilisatsiooni surmani.

Ruostunud maailmas ellujäämine ei ole lihtne:

  • Avastage kuningriiki kasulike esemete ja tehnoloogiate otsimisel
  • Ehitage maja, kus teie tegelane saab mugavalt, turvaliselt puhata ja jõudu koguda
  • Looge ja uuendage varustust ja relvi
  • Võit koletiste vastu
  • Arendage oma võitlusoskusi ja leidke oma võitlusstiil

Maailma varemete vahel reisimine ei ole turvaline tegevus. Olge valmis kohtuma jubedate olenditega, kellega pole alati võimalik esimest korda toime tulla. Võidelda on palju ja iga vaenlase jaoks peate leidma õige taktika. Võitlussüsteem on arenenud, tehnikate arsenal on tohutu. Ärge lootke võita vastaseid lihtsa rünnakuga. Õppige võitluskunsti. Vaenlase vasturünnakute vältimiseks kasutage saltot ja hüppeid. Koletised on tugevamad kui teie tegelane ja iga nende löök võib jääda viimaseks. Õppige lahingu ajal võluloitsusid kasutama. Mõnes olukorras teeb maagia tohutut kahju või kaitseb surma eest.

Palju oleneb kasutatavast varustusest ja relvadest.

Kuningriigi territooriumi uurides on võimalik leida relvi, mis aitavad peategelasel saada võitmatuks sõdalaseks. Kogu varustus on jagatud gradatsioonideks, haruldasemaid esemeid nimetatakse legendaarseteks. See on parim relv, mida mängust leida võib.

Uurige välja, mis viis maailma surmani, otsides oma reiside ajal teabekilde.

Alustage ehitust. Ära piirdu ühe majaga, ehita terve linn töökodade ja tänavatega. Iga hoone saab kujundada väikseima detailini ja isegi valida, milline mööbel sees on.

Sõpradega on võimalik mängida. Kutsuge mängima kuni 16 teist mängijat. Koos töötades on mängus edu saavutamine palju lihtsam. Tekib võimalus ülesandeid eraldada ja ülesandeid kiiremini täita. Kuid ärge oodake kerget sõitu, mäng kohandub mängijate arvuga ja vaenlaste tugevus muutub.

Playing Enshrouded meeldib mitte ainult RPG-fännidele. Süžee võib teid pikka aega kihla hoida. Tegevusi on palju erinevaid, tegevust leiab igaüks. See võib olla metropoli ehitamine või lõputud lahingud kurjade koletiste hordidega.

Kaetud tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakkake kohe mängima, et aidata apokalüpsisejärgsel maailmas muutuda taas endiseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more