Järjehoidjad

Enslaved: Odyssey Läände

Alternatiivsed nimed: Enslaved: Odyssey Läände

Enslaved: Odyssey Läände - mäng täiesti näitab, kuidas tuleb projektis stiilis tegevus seiklus. Projekt loodi spetsiaalselt Xbox ja Playtstaion ja täna saab testida oma isikliku arvuti. Mäng on välja töötatud tuntud briti Ninja Theory. Selle ametlik esitlus toimus kauges aastal 2010, kuid siiski populaarne projekt naudib täna. Vaadates mäng ja tõesti aru, aga see on kvaliteetne ja huvitav ei meeldi iga mängija?

Enslaved: Odyssey Läände pc - ütleb meile lugu Monkey - tõsi spetsialisti valdkonna äärmise ellujäämine. Tundub nagu kala vees valdav post ilmutuslik maailmas. Monkey aitab väike ja habras Reisi saavutada oma eesmärki ja ellujäämine.

Relvastatud Monkey - võimas töötajad, et kergesti võib kujuneda isegi kõige hullem robotite kuhi metalli. Mängimise ajal sa teeb tihedat koostööd Tripp, kui tüdruk, et aidata toime tulla otsus regulaarselt viskab mäng mõistatusi. Nii saate sujuvalt Enslaved: Odyssey Läände mängida, siis pidage meeles, et iseloom on väga kasulik mitte ainult ülesannete täitmisel, võib see olla tõeline õnnistus võitluses - see ei maksa midagi, et tõmbaks tähelepanu ka kõige hirmuäratava vastane ja siis osavalt hüpates selga, hävitada transistor.

Jätka meie Enslaved: Odyssey Läände lugu ülevaate põhijooned mängu. Niisiis, alguses oma märgid olema miinimumsumma šoki ja võitlus tehnikaid, kuid edasise mängu edenedes rohkem oskusi saad. Paremad võib tunduda kõige erinevamad viisil - peategelane saab suurendada piirnormi tervise või õpetavad oma töötajate tööle plasma tasud. Mida muud on valmis mängida, õppida, ise katsetada.

Et alustada mängimist, siis tuleb alla laadida Enslaved: Odyssey Läände. Seda saab teha on sekundites minnes mõni vaba torrent tracker. Kui sisestate mäng, mida õppida, et teil on olemas ainult kahte liiki tasusid jäi. Nad võivad olla kõrvulukustav ja plasma. Plasma kiiresti ja "valutult" kõrvaldada vaenlase paar lasku. Aga kõrvulukustav maksud on olukord mõnevõrra suurem - nad võimaldavad neutraliseerida vaenlasi isegi suur vahemaa, ja teha seda haavatavaks lähitulevikus. Millist meetodit on õige valida oma, arendada oma unikaalse strateegia.

Vaata ise üle, pakkuda re-Enslaved: Odyssey Läände video trailer, kus kõik eelised ja omadused mängu kirjeldatud pisidetailis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more