Järjehoidjad

eepiline ajastu

Alternatiivsed nimed:

Epic Age on reaalajas strateegiamäng mobiilplatvormidele. Uskumatult detailne graafika, mis on mobiiliplatvormidele mõeldud mängudes äärmiselt haruldane, ei jäta ühtegi mängijat ükskõikseks. Tegelaste muusika ja häälnäitlemine panevad teid selle imelise mängu atmosfääri sukelduma.

Enne mängima asumist täitke õpetus. Kõik mängijad alustavad mängu võrdselt. Mängus on võimatu osta raha eest ressursse või vägesid, mis võimaldab teil teiste mängijate ees eelise saada. Ainult teie anne komandörina ja see, kui kompetentselt suudate kaevandatud ressursse hallata, otsustab, millise edu selles mängus saavutate.

Kui teile meeldivad strateegiamängud, naudite Epic Age'i mängimist kindlasti.

Siin on vaja:

  • Ehitage ja laiendage oma asulat
  • Värbage ja koolitage oma armeesse sõdalasi
  • Avastage ressursse otsides tohutut avatud maailma
  • Rakendage lahingute ajal lahinguväljal erinevaid sõjalise strateegia ja taktika võimalusi

Nüüd sellest kõigest lähemalt.

Juhtige väikest kindlustatud küla ja muutke see aja jooksul võimsa armee, tugevate müüride ja hästi ehitatud kaitseliiniga linnaks.

Võtke ja kontrollige rohkem maid, et teil oleks rohkem raha armee toetamiseks ja varustamiseks.

Avastage oma asulat ümbritsevat maailma ja uurige, kus asuvad kõige väärtuslikumad ressursid, mida peate esmalt oma kontrolli alla saama.

Värbage kangelasi, et saada oma vägede juhtideks. Neid on mängus uskumatult palju, üle 100 ja igal neist on oma ainulaadsed võimed, mis võivad anda teie armeele lahingu ajal tõsise eelise.

Leidke uskumatuid maailmaimesid kogu maailmast. Jäädvustage linnu ja hooneid kõikjal, kuhu teie sõdalased jõuavad.

Satuda vastuollu võimsate tsivilisatsioonidega, nagu egiptlased ja pärslased.

Leidke liitlasi mängijate seast üle kogu maailma. Üheskoos ümbritsege vaenlane, et katkestada varustusliinid, takistada abivägede sissetoomist ja seeläbi alistada tugevam vaenlane.

Looge gild või liituge olemasolevaga. Looge diplomaatilisi suhteid sõbralike mängijatega. Diplomaatia suudab mõnikord rohkem kui tugevaim armee.

Treenige oma sõdalasi uute oskustega, mis muudavad nad lahinguväljal tõeliselt hirmuäratavaks.

Saate iga päev ja iganädalasi sisselogimispreemiaid. Otsustage ise, kas veedate mängus terve päeva või vaid mõne minuti.

Ostke mängusisesest poest oma linna kaunistusi mänguvaluuta või pärisraha eest, kui soovite arendajaid rahaliselt tänada.

Ärge unustage värskendusi vaadata, kuna mängu ilmuvad sageli uued kangelased, asukohad kaardil ja veelgi rohkem lahinguvälja funktsioone.

Epic Age'i tasuta allalaadimine Android-s saate, kui järgite sellel lehel olevat linki.

Hakka mängima kohe ja saa võimsaimaks komandöriks karmis maailmas, kus kõigil kangelastel on võrdsed võimalused!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more