Järjehoidjad

Epic Battle Simulator 2

Alternatiivsed nimed:

Epic Battle Simulator 2 on äärmiselt ebatavaline reaalajas strateegiamäng. Mängul on muljetavaldav 3D-graafika ja hästi teostatud häälnäitlemine.

Siin peate saama komandöriks ja juhtima suuremahulisi lahinguid.

Epic Battle Simulator 2 on huvitav mängida. Teid ootab palju kampaaniaid.

Suur hulk lahinguid, milles osalevad kõige uskumatumad lahinguüksused.

  • Vibulaskjad
  • Odamehed
  • Sõjaratsavägi
  • viskerelvad
  • Elevandid
Selle mänguga saavad võistelda

erineva ajastu sõdalased, seal on isegi võitlushaned ja muud tegelased muinasjuttudest ja iidsetest legendidest.

Mäng on väga tähelepanuväärne. See pole lahing kümne vastase kümne vastu ja isegi mitte sada saja vastu. Tuhandelised armeed, milles iga sõdalane võitleb eraldi. Tänu suurepärasele optimeerimisele kasutatakse kogu GPU võimsust, et simuleerida kõike, mis juhtub. Just see võimaldas selles mängus nii mastaapseid lahinguid realiseerida.

Mugav skriptiredaktor on ehitatud sisse, sest mängus on palju üksikuid lahinguid ja terveid kampaaniaid, mille on loonud nii mänguarendajad kui ka teised mängijad. Saate isegi oma ideid realiseerida ja tulemust teiste mängijatega üle maailma jagada.

Kõik on piiratud ainult teie kujutlusvõimega. See, milline lahing tuleb, on teie otsustada. Võitlus zombide hordidega, päkapikkude või inimeste lahing orkidega või isegi lahingud eri liiki loomadega.

Katsetage ja vaadake, mida saate. Võib-olla meeldib teie looming paljudele mängijatele ja sellest saab mängu kõige populaarsem kampaania.

Lahinguväljal on teil mitu juhtimisrežiimi:

  1. Juhtige korraga tervet armeed, juhtige lahingut linnulennult
  2. Ühe üksuse juhtimine võimaldab näha toimuvat vapustavate detailidega palju lähemal
  3. Kontrollige üht sõdalast, kes sukeldub oma armee ridades vaenlase armee vastu võitlemise kaosesse

Mängu ajal saad igal ajal lülituda teisele juhtimisrežiimile ja näha lahinguvälja hoopis teistmoodi.

Mäng areneb pidevalt ja omandab värskenduste avaldamisel uusi funktsioone. Hetkel on tegemist ainult varajase juurdepääsuga ja selleks ajaks, kui projekt väljalaseks kasvab, muutub kõik veelgi huvitavamaks ja kindlasti veelgi suurejoonelisemaks.

Mäng meeldib inimestele, kes soovivad virtuaalselt osa võtta ajaloolistest lahingutest või lihtsalt vaadata lahinguid, mis reaalsuses juhtuda ei saaks. Kampaaniaid on palju, kuid selliselt mängult ei tasu arusaadavatel põhjustel keerulisi süžeesid oodata.

Mõned lahingud näevad päris verised välja, sest mäng ei sobi muljetavaldavatele inimestele ja lastele.

Epic Battle Simulator 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt. Veelgi enam, ostes mängu varajase juurdepääsuga, toetate arendajaid ja teil on võimalus osta nende looming allahindlusega.

Installige mäng kohe ja teile on tagatud kindrali auaste arvukate armee eesotsas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more