Järjehoidjad

Clone Wars ajastu

Alternatiivsed nimed: Clone Wars ajastu

Kindlasti ärakuulamist nimi, sa arvad, et mäng on teine ​​kloon Era fantaasia, mis võtab sind maailma eluvõõras üritusi. Aga kiirusta, et hajutada oma kujutlusvõimet. See mäng - see on midagi enamat kui lihtsalt online mängu. See loodi tavalised inimesed, kes tahavad, et aidata sama tavalised inimesed leida oma koht elus. Pealegi, see mäng - suurepärane võimalus teha ekstra raha. Sa peaksid lihtsalt liituda mõista, kuidas ebatavaline see mäng tegelikult on.

See erakordne projekt, mis küll esialgu on raske uskuda, mis aitab teil mõista ennast reaalses elus. See majandusstrateegia. Registreerudes mängu, sa leiad end virtuaalne linn, kus inimesed elavad, arendamise poliitika, majandus. Ja sinu tegelane saab oma tõelise kloon. Mängimine ajastu Clones tasuta, siis on võimalik, et samaaegselt osaleda arengu reaalne äri, mida arutatakse allpool.

Nagu kõigis online-projekte, periood Clone registreerimise protsess on kohustuslik ja vajalik. Kogu mängu kasutajaliides tõlgitud vene keelde, et tulla toime eripära täites registreerimisvorm ja kõik põhilised näpunäited mäng ei ole raske.

1. , Et alustada registreerimist peate minema sama nime link asub lehe ülaosas.

2. Järgmine avada teie ees registreerimisleht, siis on vaja täita kõik väljad, et juhendi kohaselt süsteemi, siis võite algasid Kloonide sõjad mängida.

Soovi korral iga uus liige projekt saab kasutada oma koduleheküljele Facebook või Facebooki mängu siseneda.

Praeguseks on projekti kaasatud rohkem kui 400000 inimest ning statistika kohaselt on enamik neist ei suutnud loobuda töö täiesti rahul tulu saadud mängu. Kõik mängijad mitte ainult suhelda omavahel läbi mängu, neil on ka regulaarselt korraldada koosolekuid reaalses elus, kuid kes jagavad mängukogemuse uhiuue mängijatele.

Essence mängu - elada elu oma kloon tööle, arendada, proovida, et teenida nii palju raha, et täita kõiki oma vajadustele. Saad mängida mängu kloon Era arendada ja pakkuda oma ideid ja projekte, millest igaüks kaalub süsteemi haldamise ja kui see on heaks kiidetud, rakendab seda elu. Arenguprotsessi mängu sõltub ainult oma kujutlusvõimet, nii et ärge kartke! Sa pead lihtsalt anda korraldusi oma klooni, siis ta süstemaatiliselt täita, isegi kui sa ei ole juba mõnda aega külastada projekti.

Dominikaani Vabariik on nüüd aktiivselt arendada rantšo "Land of the Clones" osa tegevusest saadud tulud, millest on suunatud kloon Era-line, et edendada kõige aktiivsem ja andekad mängijad. Ka kõige pühendatud projekti Savvy mängijatel on võimalik saada nii stiimul auhinna vääris ehted toodetud tehases, mille omanik projekti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more