Järjehoidjad

Eredan ITCG

Alternatiivsed nimed: Eredan ITCG

Game Eredan - uus, kuid juba armastatud miljonid tasuta veebipõhine mäng. Ta liigutab mängija reaalsuse ebatavaline maagiline maailm, kus saab olla igaüks - suur sõjamees või võlur kaubandus lihtne Porvari või mustkunstnik. Mäng salvestab sõna otseses mõttes esimesel sekundil, kui unistuste maailm on väga põnev. Hoolimata asjaolust, et mäng on deklareeritud kaardi erinevaid käigud on lihtsalt hämmastav. Ja see aitab tagada maailma fantaasia ja uskumatu summa mäng liigub.

Nõuded mäng on väga lihtne:

1.                        Juurdepääs internetile kiirusega vähemalt 500 k / sek.

2.                        OS - XP, Vista, 7 või sarnane.

3.                        Mälu vähemalt 1GB.

4.                        Video ja helikaart.

5.                        Minimaalne juhtimisoskusi tüüp Solitaire mäng.

Mängija leiad midagi igaühele - näiteks kogudes kaartide ja kangelased, kaubandus teiste mängijatega mängud, turniirid, mängud ja palju mänge. Eredan ITCG Internetis - rohkem kui 700 kaarti, mis tagab lugematu kombinatsioone. Ja siis - kõik mehhaanika mäng on mõeldud, mida sa pead otsima kaarte ning kombineerides neid ja et muutus

Kui otsustate osaleda, kogudes, koostatakse sellest, et sa pead otsima lihtne ja keeruline kaardid, haruldased ja ühine, ja nii

Isegi täna miljoneid mängijaid kulutavad palju tundi kaardimäng. Ja iga päev on rohkem ja rohkem. In Eredan ITCG registreeritud lihtne Samuti on tasuta. Ainuke asi, mis võib raskendada natuke seda - on ilma venekeelse versiooni. Sa pead mängima algeline inglise keele oskus.

Mängu kasutajaliides on lihtne, sõbralik ja samal ajal intuitiivne, nii et tööd ei ole aru saada, mida teha ja kuidas. Arendajad suutnud mitte ainult luua suur mäng, kuid samal ajal anda panuse see kahel moel - lihtsalt registreerida või sisestada via Facebook (Facebook).

Alguses mäng aitab lahendada tüdruk Amnesia. Ja koolitusprogramm koosneb ainult kolmest etapist. Kuid autorid väidavad, et erilist tähelepanu tuleks pöörata esimese sammu. In see võitlus kahe hundi on kangelane. Just siin on meil teada saada, millised on küsimuste ja kuidas nad mängivad. Pärast seda, siis peaks tegelema võistlused, sest kangelane saab kuuluda üks paljudest võistlused - inimesed, päkapikud, metsloomad, Undead jne jne Lisaks, iga märk seotakse klass. Nende mäng, liiga vähe - kogenud kõva sõdalane, Näpistelevä marauder tark preester. Samuti on gild, kes vastutavad spetsialiseeritud oskused.

Koolituse teine ​​etapp on võidelda sõdurid. Play Eredan ITCG on ka huvitav, sest see on alati mängida tõelised kangelased, neilt õppida kunsti võidelda ja seega teha oma otsuseid, leida väljapääs rasketes olukordades.

In Eredan ITCG mängida võib olla lõpmatu, sest seal ei ole ainult koguda kogumise, vaid ka oma tekid ja nii kombinatsioon jne Lisaks mängu poest osta kallis ja väärtuslik kaardid kiiresti pumbata kangelane.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more