Järjehoidjad

Escilon

Alternatiivsed nimed: Escilon

Escilon on brauserimäng, mis on kasutajaskonnale tasuta kättesaadav. See on originaalne MMORPG (ajalooline žanr) mäng. Projekt erineb kvalitatiivselt praegustest veebimängudest, kuna loojad võtsid vaevaks mitmesuguste puuduste kõrvaldamiseks. Kallid mängijad, Escyloni ei köida mitte ainult huvitav legend, vaid ka peamised omadused, mis teid meeldivalt üllatavad ja rõõmustavad. Koobaste inimeste maailma sattudes saate võimaluse areneda ja liikuda uude maailma, kus vastavalt avanevad suured, ahvatlevad väljavaated. Seega näib, et jälgite minevikku tulevikku, tunnetades elu võlusid ja keerukust erinevatel ajastutel.

Mängu

süsteeminõuded on minimaalsed. Teie arvutisse tuleb installida Windows (XP, Vista või Windows 7). Mängimiseks on vaja ka helikaarti, klaviatuuri ja hiirt. Kui teil on Interneti-ühendus, saate registreeruda ja hakata Escyloni mängu veebis mängima.

Esciloni veebipõhine registreerimine teeb teist kiviaja elaniku. Kliendiprogramme pole vaja alla laadida. Escyloni registreerimine on lihtne ja kiire protsess. Peate lihtsalt uue märgi registreerima, kirjutades järgmised andmed:

 1. Peate sisestama sisselogimise - leidke oma tegelasele originaalnimi
 2. Märkige sugu (mees või naine)
 3. Kirjutage oma e-posti aadress, kuid ainult oma päris aadress!
 4. Sisestage parool, proovige leida usaldusväärsem
 5. Sisestage oma sünnikuupäev

Pärast registreerimisvormi täitmist tuleb vajutada sisselogimisnuppu ja mäng Escylon on-line teile kättesaadavaks. Tea suurejoonelise tõde ja mõista halastamatu tõde. Milline oleks teie loodusele sobivam? Online mäng Escylon aitab teil seda välja mõelda.

Et aru saada, kuidas Escylon mängima peaks, peate esmalt läbima koolituskursuse lõkke ääres. Pärast selle ülesande edukat täitmist teenite staatuse suurendamise punkti ja mõned kasulikud asjad. Kui mõistate mängu mehhanismi, saate külastada kõiki saadaolevaid kohti. Esciloni veebimäng sisaldab nii maapealseid kui ka maa-aluseid kohti.

maapealset on mandriosa, saared ja mered ning maa-alune on labürint. Kõikides kohtades on mitmesuguseid loomi, kellelt ressursid perioodiliselt välja langevad, ja need tuleks korjata. Kuna mängu käigus peate kõik mängu looma, on langenud ressursid kasulikud salvide loomiseks, riiete ja relvade valmistamiseks. Kuid vaatame seda lähemalt hiljem.

Seega, saime aru, kus mäng toimub. Metslaste peamine elupaik on Koopa küla. Siin asuvad järgmised asukohad:

 • lõke
 • Ratsavanema koobas
 • vaimukoobas
 • Mastersi koobas
 • lahinguväli
 • Antistese onn
 • kaubanduse altar
 • Opifex
 • tempel
 • Ice
 • koobas
Lisaks eelnimetatud kohtadele antakse teile pääs kaluriküla, kust saate osta paati, samuti saate täita ülesande.

Escyloni mängimiseks peate valima, kuidas soovite oma tegelast näha. Veebimängus Escylon on sõdalasi ja mustkunstnikke. Neil on eristatavad omadused ja oskused. Sõdalase peamine parameeter on füüsis. Samuti peate hoolitsema viha ja osavuse suurendamise eest. Võlurid rõhutavad intelligentsust. Lisaks peate veenduma, et taseme tõusu korral saate vajalikud maagilised esemed panna.

Nagu juba mainitud, loote vajalikud asjad ise. Escilon on pidev ellujäämisvõitlus ja loomulikult ei jää te paljaste kätega selles maailmas ellu. Ressursse on lihtsalt palju, kuid kui olete midagi hankinud, peate seda täpsustama, enne kui see muutub kasulikuks asjaks. Selles võrgumängus pakutakse järgmisi ressursse: mitmesugused taimed, seened, juured, kivid, oksad ja ka loomad. Neid saate kasutada ainult pärast vaimude koopas tuvastamist. Pärast tuvastamist võite näiteks teha salvi (kui teate retsepti), vahetada ressurss millegi kasulikuma vastu või lihtsalt süüa seda ja seda staatust suurendada.

Mängus on ka valuuta - Koored. Kuid võite teenida raha samade ressurssidega kauplemisel või mõne ameti omandamisel. Kui teile meeldib rahulik töö, siis muutuge šamaaniks või peremeheks. Sel juhul makstakse teie teenuste eest hästi.

Kuid loojad hoolitsesid lahingusüsteemi eest. Osalege rühmalahingutes koos teiste mängijate ja loomadega, aga ka lihtsalt duellides. Teie relvad on kivid, noad, kirved, pulgad, kepid. Ükskõik, millisesse lahingusse ka ei sisene, püüdke alati võidu poole! Tõusege enesekindlalt kuulsuse tippu ja omandage kogemus, mis on teie edasise tee jätkamiseks vajalik.

Põhimõtteliselt koosneb veebimäng ülesandeülesannete täitmisest. Kõik algab Virtuselt saadud esimestest lõkkematkadest. Muud ülesanded võtate vanamehelt Antistes. Mida kauem mängite, seda rohkem külalisi. Iga tasemega muutuvad nad huvitavamaks ja mitmekesisemaks.

As tasemetel, mängige võrgumängu Escylon, võite liikuda ühelt ajastult teisele. Ja igal tasandil on oma eelised ja omadused. Näiteks mustkunstnike jaoks sõltub manna kogus intelligentsuse ühiku kohta tasemest. Kuni 5. astme sõdalased võivad lahinguväljal kokku kutsuda instruktorid ja kaptenid streikide või maksudest kõrvalehoidumise eest. 4. taseme tunnusjooneks on võimalus sellel erialaseid oskusi täiendada. Läbi ja hinnake kõiki neid erakordseid tasemeid, nautige iidse maailma atmosfääri, võta ette põnev teekond läbi ajastute, kõike seda ja palju muud pakub teile veebimäng Escylon.

Escyloni mängu registreerimine on

kõigile kättesaadav. See salapärane maailm on valmis teid vastu võtma! Tere tulemast põneva virtuaalsuse avarustesse! Las mäng pakub teile kindlasti palju rõõmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more