Järjehoidjad

Igavene evolutsioon

Alternatiivsed nimed:

Eternal Evolution on huvitav IDLE RPG mobiilseadmetele. Selles mängus näete koomiksistiilis suurepärase kvaliteediga graafikat. Muusika on mõnus ja tegelaste häälnäitlemine väga realistlik.

Enne kui hakkate mängima Eternal Evolutionit, looge endale mängu nimi ja valige avatari pilt.

Kui mängite sellist mängu esimest korda, ärge muretsege, tänu selgele ja sisutihedale õpetusele mängu alguses saate kõigest hõlpsasti aru.

Muutke oma meeskond maagilises fantaasiamaailmas tugevaimaks.

  • Täitke missioone uute võitlejate hankimiseks
  • Arendage kõigi meeskonnaliikmete oskusi
  • Hakka areeni juhiks
  • Liituge gildiga ja osalege haarangutes

Uskumatult mitmekesine mäng ootab teid.

Kõigepealt tasub otsustada, millised sõdalased meeskonna moodustavad, et igaühe oskused tugevdaksid ja täiendaksid kõigi teiste andeid. Kindlasti vajate eesliini jaoks võimsat sõdalast, kes suudab vastu seista vaenlase rünnakutele. Lisaks temale on vaja mustkunstnikku ja vibulaskjat, kes teeksid kaugelt uskumatult palju kahju, ning üksust, mis taastaks võitlejate vastupidavuse või nõrgendab vastaseid.

Sõltub meeskonna õigest valikust, kui palju edu suudad mängus saavutada. Siis peate lihtsalt oma võitlejaid arendama, omandades lahingukogemusi. Otsustage, milliseid iga üksuse ainulaadseid võimeid arendada. Tõstke kangelaste klassi, see suurendab oluliselt võitlejate jõudu ja vastupidavust.

Kampaania mängus on sisuliselt üksikasjalikum treening, mis võimaldab mõista, millised on baasklasside tugevad ja nõrgad küljed ning komplekteerida algkoosseisu.

Järgmisena leiate halastamatu areeni ja sadu või isegi tuhandeid lahinguid teiste mängijatega.

Lahingusüsteem on lihtne, sinu ülesandeks on õigeaegselt kasutada sõdalaste erioskusi ja valida, keda vastastest rünnata või kes liitlastest vajab hetkel tuge. Pole vaja pidevalt kontrollida kõike, mis lahinguväljal toimub, kui olete kindel meeskonna paremuses vaenlase üle, saate sisse lülitada automaatse lahingurežiimi.

Ärge unustage oma relvi ja varustust uuendada. See võib anda teie võitlejatele lahingu ajal lisaeelise.

Suhelge teiste mängijatega, valige või looge liit. Aidake oma liitlastel areneda ja osaleda ühisretkedel.

Ära jäta ühtegi päeva vahele. Logige regulaarselt sisse ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid.

Kontrollige perioodiliselt värskendusi. Mängu uuendatakse pidevalt uute kangelaste ja asukohtadega, kus ootavad Sind väärtuslikud leiud ja uued vastased.

Teie mugavuse huvides on mängus pood, kust saate osta vajalikke ressursse, võitlejate kaarte ja muid kasulikke esemeid nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Vahemikut uuendatakse iga päev.

Saate Android-s rakenduse

Eternal Evolutioni tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima kohe ja muutu areeni kõige hirmuäratavamaks sõdalaseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more