Järjehoidjad

Ethyrial: Echoes of Yore

Alternatiivsed nimed:

Ethyrial: Echoes of Yore MMORPG mäng. Saate mängida arvutis. Graafika multifilmi stiilis, 3D, detailne. Häälnäitlemist tegid professionaalsed näitlejad. Muusika on meeldiv ega väsi ajapikku.

Mängu ajal sisenete maailma nimega Irumesa. See on ohtlik koht, kus lõksud ja vaenlased võivad igal sammul varitseda.

Süžee on üsna keeruline, sündmuste edasine areng sõltub teie otsustest.

Enne kui hakkate mängima Ethyrial: Echoes of Yore, valige klass ja kohandage oma tegelase välimust. Järgmiseks tuleb läbida väike treeningmissioon, kus tutvustatakse juhtnuppe ja võid mängu alustada.

  • Minge reisile ja avastage
  • ümbruskonna maid
  • Hävita vaenlased
  • Otsige varustust ja võimsaid relvi
  • Õppige uusi lööke ja kaitseviise
  • Täitke loomissioonid ja kõrvalülesanded
  • Leidke mängust sõpru, kellega on lihtsam läbi ohtlike kohtade reisida

See on vaid lühike nimekiri asjadest, mis teie tegelast mängus ootavad. Kõik muu saad teada juba läbimise käigus.

Ringi kuningriigis üksi või koos sõpradega. Kõik territooriumid ei ole võrdselt ohtlikud. Linn nimega Edriwin on impeeriumi pealinn ja suhteliselt turvaline koht, mida suurematest teedest ja pealinnast eemaldute, seda rohkem ohte teid teel ootavad. Parem on mitte üksi pikkadele reisidele minna. Mängu jooksul puutud paratamatult kokku olukorraga, kus su tegelane sureb ja ainult läheduses olevad kaaslased saavad päästa väärtuslikku vara, varustust ja relvi, mis sul sel ajal kaasas on. Kui peategelane sureb sooloreisil, ei pruugi teil olla aega vara tagastamiseks õigeks ajaks surmapaika jõuda. On võimalus rünnata teisi mängijaid, kuid parem on seda mitte teha. Sel juhul määratakse preemia kuriteo toime pannud tegelase juhile. Peakütid on kõvad poisid, kellega parem ei jama, nad on hästi relvastatud ja sellistes lahingutes on raske võita.

Te ei pea mõtlema, mida mängus teha. Lisaks põhiloole on saadaval rohkem kui 100 ülesannet, umbes 10 koopast, haarangud, bossilahingud ja lõpumängu väljakutsed.

Selline valik võib pakkuda teile huvitavaid seiklusi paljudeks õhtuteks.

Kui olete üksik hunt ja teile ei meeldi seltskonnas mängida, peate sel juhul oma vaated uuesti läbi vaatama. Mäng on loodud selleks, et lihtsustada ülesannete täitmist teiste mängijate seltsis. Kutsu oma sõpru meeskonda või loo mängu käigus uusi tutvusi.

Lisaks juba olemasolevale funktsionaalsusele ilmub pidevalt uusi relvi ja kaunistusi. Avatakse huvitavaid kohti ja lisandub põnevaid ülesandeid.

Et mitte millestki ilma jääda, vaadake sageli värskendusi, arendajad püüavad mängijatele meeldida ja mängu veelgi huvitavamaks muuta.

Ethyrial: Echoes of Yore tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja minge seiklema!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more