Järjehoidjad

Euroopa 1400

Alternatiivsed nimed: Euroopa 1400

Europa 1400 Online - tasuta veebipõhine mäng, kus saate luua oma dünastia. Siin saab olla keeruline kaupmees ja lugupeetud kapten või Pentsik kaabakas ...

Euroopa 1400 on saadaval internetis iga brauseriga ja installida mäng klient ei tohi nimetada!

Mängu siseneda, peate Registreeri Europe 1400: registreerimine väljad avalehel valida mängu server, sisesta nimi oma tulevase dünastia (mängija nimi), e-mail. postiaadress (e-mail) ja parool. Siis nõustud mänge, ja selle registreerimine Euroopas 1400 mäng lõpeb, kui minna uuele lehele, saate luua pilt kangelane. Siin saab valida sex iseloomu, avatar ja anda sellele nime. Klõps lingile "Master" on võimalik valida oma dünastia embleem ja tema esimene workshop, järgmistes valdkondades: Master Cartridge, Scientist ja Rogue. Nüüd, kui olete valmis, et alustada mängu, vajuta "Start Game" ja satuvad mänguvälja!

Sinu iseloom on kuus talenti Craft, ilukõne Darkness, Knowledge magic, Battle ja läbirääkimised. Parandada neid andeid saab kasutada esemeid. Maksimaalne tase transport - 100.

Peale talent, see on võimalik mängu valida elukutse Alchemist, Farmer, Thief, Priest, röövel, omanik kõrts, sepp, puusepp, või Weaver.

Online mäng Europa 1400 pakub viie asukohad linna, mis toimub peamine mäng. Need on: District meistrite Ümbruskonna kõrtsid Gangster linnaosa, metsamaa ja District teadlased. Nendes kohtades oma iseloomu võib võtta missioon (quest ülesandeid).

Algselt oma iseloomu on vaja koguda vahendeid või osta neid turule (ressursside mäng on erinev, sõltuvalt suunas stuudio). Mis vahendeid oma töökoda saab toota kaupu, mis siis saab uuesti müüa turul, ja raha, et ehitada mitu töökojad (saab ehitada 4 seminarid) ja laiendada personal.

NB! Kui te ei ole rahul oma kapten, see võib hävitada.

Online mäng Europe 1400 on suur kaubanduse keskus kõigi kaupade turul. Siin saab osta, müüa, hallata, transport ja kerjama (kui on seda vaja). Mäng on oma valuuta - kulla. Lisaks kuld on rubiinid, mis saab müüa "päris".

Koos arendamise tema elukoht (elukoht saab arendada läbi laienduste ja lisaseadmed), oma iseloomu õppida andeid ja tüüpi kaubandus-ja kava intriig.

Play online mängu Euroopa 1400 võivad oma spioonid, kes jälgib teiste mängijate ja koguda tõendeid nende vastu.

Euroopa 1400 online mäng on selline hoone nagu Town Hall. See on koht, kus poliitiline elu linnas: on seadus raamatuid vaadata ametite ja kohtusaalis. Siin saab osta pealkiri (see suurendab teie maine, ja on vajalikud teatud ametikohtadel ja laiendused elukohad) või esitada taotluse uue hoone.

Game Europe 1400 Online pakub edendada majanduslikku impeeriumi kasutades käsitöö, saades valda kaupleja ja tõusta poliitiliste Olympus. Võttes lihtne onn mäng see saab ümber lossi. Kõik sõltub teie jõupingutusi.

Play online mängu Europe 1400 on võimalik ilma teiste mängijatega kaubelda otse läbi laost. Sel juhul on sul ikka kasu hinnad, mis on sõltumatu turul.

Jõudmine piisav mõju ja rikkust, oma iseloomu saab teha poliitilist karjääri. Rida erinevaid positsioone, et anda talle õigused ja soodustused, mis võimaldab tugevdada mõju ja purustada oma konkurentidest.

Mängimiseks Euroopas 1400, võite liituda gild või luues oma. Tänu Guild, mängides teiste mängijatega, võite saavutada enam mängu ...

Mäng on kolmemõõtmelise graafika, nii Euroopas 1400, mängib päris kenasti!

Kuna mäng on palju erinevaid omadusi, mis iseloomustavad kõige paremini ei pakuta. Parim variant oleks Euroopa 1400 registreerimist, mille puhul võimalik näha kõike!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more