Järjehoidjad

Euroopa sõda 6: 1914

Alternatiivsed nimed:

Euroopa sõda 6: 1914 on käigupõhine strateegia mobiilseadmetele, mis käsitleb Esimese maailmasõja sündmusi. Mäng on tehtud klassikalises stiilis. Graafika meenutab lauamänge. Kõik näeb ilus välja, kaart on reljeefne. Häälnäitlemine on tehtud klassikalises stiilis. Muusika on tolle aja vaimus väga energiline, kuid võib pikemalt kuulates väsitada. Kui see juhtub, saate muusika seadetes hõlpsalt välja lülitada.

Esimene maailmasõda algas, kui tehnoloogiline areng tegi suure läbimurde. Ilmunud on palju uut varustust ja arenenud on relvi. Juhuslikult hakkasid paljud riigid just sel hetkel Euroopas mõjuvõimu pärast võitlema.

Valige riik, kus mängida, ja proovige see vastasseisus võidule viia.

Et teie missioon oleks edukas, peate lahinguväljal näitama targa juhi, andeka majandusteadlase ja tõelise strateegi annet.

  • Hoolitsege majanduse eest ja varustage armeed varustusega
  • Arendage tehnoloogiaid ja looge sõjavarustust, mida vaenlastel pole
  • Tegelege diplomaatiaga, nii ulatuslikku konflikti on võimatu võita ilma usaldusväärsete liitlasteta
  • Tooge kuulsad kindralid enda kõrvale
  • Hävitage lahinguväljal vaenlase üksusi ja vallutage territooriume

See on vaid väike nimekiri, see ei saa mängu kohta kõike öelda.

arendajate jäetud vihjed aitavad algajatel juhtnuppudega kiiresti harjuda, siin pole see keeruline ja intuitiivne.

käiku tehakse kordamööda koos vaenlasega nii lahingu ajal kui ka kaardil liikudes. Kaugus, mida üksus saab liikuda ühe pöördega, on näidatud kaardil kuusnurksete lahtritega. See kaugus sõltub sellest, mis tüüpi üksus see on ja millist teed mööda see liigub. Kui see on maantee, on vahemaa pikem või vastupidi väiksem, kui see on mets või mäed.

Tõhusus muutub sõltuvalt seadme asukohast. Jalavägi on avatud aladel väga haavatav ja rasked sõidukid ei ületa raske maastikuga kohti.

Kuulsad kindralid saavad teie armeed juhtida. Pärast edukaid lahinguid saavad nad oma oskusi parandada. Milliseid oskusi arendada, on teie otsustada. Igal kindralil on oma ainulaadsed anded.

Siin näete rohkem kui 150 kuulsat lahingut. Teil on võimalus rohkem teada saada kõigi aegade ühe suurima sõjalise konflikti ajaloost. Tänu mängule ei jää te välisvaatlejaks, vaid saate toimuvast vahetult osa saada või isegi teatud sündmuste tulemust muuta.

Saate mängida Euroopa sõda 6: 1914 võrguühenduseta. Võrguühendus on vajalik ainult mängu allalaadimise ja installimise ajal.

Aga kui tahad teiste mängijatega võistelda, siis on ikka Internetti vaja.

Mängus on kasulikke esemeid sisaldav pood. Ostude eest saab tasuda raha või mänguvaluutaga.

Euroopa sõda 6: 1914 laadige Android-s tasuta alla, kasutades sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe, et võita sõda, mis on mõjutanud paljusid kontinente ja riike!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more