Järjehoidjad

Euroopa sõda 7: keskaeg

Alternatiivsed nimed:

Euroopa sõda 7: keskaegne käigupõhine strateegia mobiilseadmetele. Mängul on hea graafika, kvaliteetne häälnäitlemine ja mitte pealetükkiv muusika.

Mäng toimub keskajal. Sinu ülesandeks on vallutada Euroopa kontinent.

Enne alustamist saate valida ühe fraktsioonidest:

  • viikingid
  • britid
  • Franks
  • Püha Rooma impeerium

Igal fraktsioonil on oma tüüpi väed, tugevused ja nõrkused. Enne valiku tegemist lugege kirjeldust.

Mängus on üle saja erineva kampaania. Paljud lahingud on võetud tõelisest Euroopa ajaloost. Saate näha, kuidas kõik juhtus, ja isegi osaleda, valides vastasseisu ühe poole.

Mäng on käigupõhine. Lahingu ajal ja kaardil ringi liikudes kõnnite sina ja vastased kordamööda. Iga üksus võib korraga teatud arvu kuusnurkseid ruume edasi liikuda. Kui kaugele saate kõndida, sõltub maastikust ja taimestiku olemasolust.

Liidesega suhtlemise õppimine on lihtne tänu väljaõppinud arendajate nõuandetele mängu alguses.

Igal fraktsioonil on oma kindralid. Need on päriselus elavad isikud, kellest paljusid on mainitud ajalooraamatute lehekülgedel. Igaühel neist on arsenalis ainulaadsed oskused, mis on lahinguväljal kasulikud.

Eesmärkide saavutamiseks vajate:

  1. Veenduge, et hankiksite piisavalt ressursse
  2. Looge suur ja hästi relvastatud armee
  3. Arendage tehnoloogiaid, et saada vaenlase omadest paremaid relvi
  4. Looge liite, et oma ülesannet lihtsamaks muuta ja mitte üksi tugeva vastasega vastu astuda

Selle loendi üksuste täitmine viib teid võidule lähemale.

Lisaks põhiülesannetele ootab teid siin palju muudki huvitavat. Näiteks suurte aarete otsimine. Sellise rikkuse avastamine aitab lahendada armee varustamise probleemi pikka aega.

Oluline pole mitte ainult see, milliseid mõõku või mõõku teie võitlejad kasutavad, vaid ka varustuse olemasolu. Ehitage Viking Drakkareid, võimsaid suurtükke ja palju muud sõjavarustust ja laevu. Võib-olla toob see võidu.

Lahingu planeerimisel arvestage maastiku ja taimestikuga. Püüdke panna vaenlase üksused võitlema nende jaoks ebasoodsates tingimustes. Nii saab lüüa ka suurem armee.

Mitte kõik vägede tüübid pole võrdselt tugevad. Lisaks tavalistele hävitajatele on seal legendaarsed üksused. Need on peamiselt rüütliordud. Nad on tavaliste sõdalaste omaduste poolest märkimisväärselt paremad ja suudavad mõjutada lahingu tulemust.

Saate mängida European War 7: Medieval iga päev pikka aega ilma igavlemiseta, kuna see on üks parimaid käigupõhiseid strateegiamänge, mis mobiilseadmetes saadaval on.

Euroopa sõda 7: keskaegne tasuta allalaadimine Android-s saate jälgida sellel lehel olevat linki.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et vallutada kõik keskaegse Euroopa riigid ja ise mandrit valitseda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more