Järjehoidjad

Euro Truck Simulator

Alternatiivsed nimed: Euro Truck Simulator

Game Euro Track Simulator - vaikne mäng, sobib suurepäraselt vaikne seiklusele külma talve õhtul. See simulatsiooni mäng, mis sobib ideaalselt kehastab parima kvaliteediga majandusstrateegia. See on selline mäng veteran, kui selle ametlikku vabastamist toimusid 2008, 2012 ja viimati projektide arendajad on juba esitatud selle jätkamist. Mängu graafika ei ole kindlasti kõige kõrgema kvaliteediga ja helge, kuid see on muutunud normiks asja rakendamise simulaatorid autojuhid. Sellised projektid põhiliselt teeb krundi ja gameplay täitmine.

Game Euro Truck Simulator - teie võimalus saada veoautojuht. Kui sa oled alati unistanud saada veoautojuht transportimiseks erinevate kaupade üle avarusi maa, see on sinu võimalus. Mängitakse alates esimene inimene, vaid sellepärast, kuvatakse kõik kiirusmõõdikutel ja ekraane. Et paremini mõista, mis see on mäng, näed spetsiaalset Euro Truck Simulator video haagis. Lisaks on igal osalejal on juurdepääs kaart, mida kohaldatakse enne eksporti liinidel. Kõik tehtud nagu reaalselt ja mõtlikult, et iga juht saab reguleerida peegel ennast. Veendumaks oma iseloomu ei ole väsinud, ekraan seadistatud asjakohasele skaala indikaator.

Euro Truck Simulator Venemaa ja paljud teised riigid on suutnud mõista. Ees iga mängija on tohutu hulk ülesandeid ning ülesandeid, mille täitmine on tingitud stiimul boonus ja raha auhindu. Sinu iseloom on tihedalt seisundi jälgimiseks autos (mis on ka lihtne teha spetsiaalne kordades skaala) ja seda parandada, kui teil on vaja mitte jänni teedel kusagil.

Edasiseks intriig, ja sa võiksid kiiresti alla Euro Truck Simulator, rääkis projekti saadaval karjääriredelil, see tähendab, et kogu mäng seisab ees kindel eesmärk. Et saavutada auaste iga uue töö, sa pead mängima Euro Truck Simulator, täites rida konkreetseid ülesandeid. Mängija ei ole igav, töökohti iga uus tase on keerulisem.

Nagu te jääte juht razvozyaschim koormusi eri suundades, siis on vaja hoolitseda saada litsentsi ja viisa. Koguge vajalikku rahasummat, mida saab osta loa sisenemiseks konkreetses riigis. Litsentsi maksumus suureneb sõltuvalt riigi suurusest. Mängu eesmärk on pisiasjad, siis, kui juht on kohustatud eraldi saada luba ohtlike kaupade veoks. Nagu näete, siis ei saa igav pärast saad laadida Euro Track Simulator.

Isegi vaatamata sellele, et täna ei ole võimalik mängida Euro Truck Simulator tasuta allalaadimine (deklareeritud väärtus kõigub 7-8 dollarit), paljud mängijad on aktiivsed osalejad projekti ja õppida elama elu aednik.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more