Järjehoidjad

Euro Truck Simulator 2

Alternatiivsed nimed: Euro Truck Simulator 2

Game Euro Track Simulator 2 - jätkamine kuulsa pro-life simulator autojuhid projekti. Nagu näha, on mängijatel üks hing nagu simulaatorid, mis ei tee 90% mänguajast pinge ja arendada salakaval strateegiaid ja kavasid, vaid lihtsalt annab võimaluse lõõgastuda ja elada elu ühine mees. Arendajad selle projekti olid tšehhid SCS Software. Jätkamine legendaarne simulaator täielikult renoveeritud ja uhke paranenud, rohkem lõbusaid tegevusi ja muidugi rohkem arenenud graafika. Kõige selle võite olla kindel, lihtsalt vaadates Euro Truck Simulator 2 video haagis.

Põhieesmärgiga arendajad projekti, oli nii lähedal kui võimalik, et reaalsus mängu reaalsuseks. Nüüd ei ole kõik teed on sul võimalik lahendada kiiresti ja sujuvalt, mäng Euro Truck Simulator 2 on valmis teile mõned üllatusi, mis on rakendamisel liiklusummikuid ja iirised. Erinevad ja põhjustavad liiklusummikud (mis saab õppida käigus mängust), ja sõltuvalt sellest, võimalusi sul on valida välja pakutud olukordades. Loojad on püüdnud oma parima, sest nüüd arvuti sõidab vastavalt kõik liikluseeskirju (võttes arvesse kõiki nüansse - sekkumine õige väiksemaid konventsioonide ja nii edasi - see lihtsalt ei saa sul alla Euro Track Simulator 2).

Praegu on projekt täiesti aru, süsteem liiklusmärgid. Enamik neist on mõeldud piirama liikumise kiirust oma kangelane. Algselt määratud kiirusepiirang on 90 km, aga kui sa tahad seda seadet saab blokeerida. Kui teil on võimalik, et Euro Truck Simulator 2 download, siis vaata ise, et "legitiimsus" uue versiooni mängu, sest seal on isegi autod kiirusepiirangud mõnedes riikides.

Muidugi, nagu kõik simulatsioonide mängu Euro Track Simulator 2 pakub osalejatele mõne kiirendatud mängu ajal. Teie juht võib sõita ilma ülejäänud 11 tundi, ent pärast seda aega on kiiresti võtta 9 tundi puhkust, ja siis on vaja planeerida, et oleks võimalik saada korralik hotell ööseks. Simuleerimine väsimus ka aru väga realistlik, nüüd, et oma olemuselt on ammendatud väsimus, mäng ekraan on täiesti pime, ja sõiduki juhtimisega saab tõesti kadunud, et on tõenäoline, et provotseerida tabas oma kangelane õnnetus. Seejärel jätkata Euro Truck Simulator 2 mängu, siis vajavad remonti auto teenindusjaama. Soovi korral simulatsioon vaevusi seadeid saab ka välja lülitada.

Kõik, kes soovivad Euro Truck Simulator 2 download free teatada, et mäng on praegu maksab umbes $ 20, kui osta see ametlik kodulehekülg.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more