Järjehoidjad

Everspace 2

Alternatiivsed nimed:

Everspace 2 on kosmosemäng, mida saate mängida arvutis. Graafika on kvaliteetne, lahingud avatud ruumis näevad realistlikud. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt. Muusika on lendude ajal kerge ja pealetükkimatu ning kakluse ajal energiline.

Sinu tegelane selles mängus on kosmoselaeva piloot. Ta on kloon ja tema nimi on Adam Roslin. Ta püüab edu saavutada, lahendades kuritegeliku maailma bosside omavahelisi kokkupõrkeid ja täites tasu eest erinevaid ülesandeid.

Ruumisektorit, milles mängu sündmused toimuvad, nimetatakse tsooniks. See territoorium on suure konflikti äärel. Koos peategelasega peate pingutama kogu oma jõu, et verine sõda seda ruumiosa ei hävitaks.

Everspace 2 mängimine on huvitav, teil on palju asju teha:

  • Avastage tähesüsteeme ja üksikuid planeete
  • Tutvuge kõigi tsoonis elavate rassidega
  • Hankige ressursse ja uuendage oma laeva
  • Täielik lugu ja kõrvalülesanded
  • Arendage oma oskusi piloodina ja saage ässaks
  • Kasutage diplomaatiat seal, kus jõuga tulemusi ei ole võimalik saavutada
  • Leidke liitlasi ja looge teiste pilootidega võitmatu liit

Mänguväljaks on antud juhul üsna suur kosmosesektor mitme tähesüsteemi, asteroidide ja muude huvitavate objektidega.

Esimest korda pärast mängu algust on kolmemõõtmelises ruumis raske navigeerida, kuid sellega harjub kiiresti. Väike koolitusmissioon aitab teil mõista juhtimisfunktsioone.

Proovige uurida ruumi iga nurka, kui te ei taha millestki kasulikust ilma jääda ja täitke lisaülesandeid, et saada rohkem kogemusi.

Lahingute võitmiseks peate saama esmaklassiliseks piloodiks, kõike ei otsusta relvade jõud. Kasutage vaenlase nõrku külgi tema vastu, kui see on suur ja kohmakas laev, siis tehke kahju tekitamisel ring ümber, vältides samal ajal vastutuld.

Vaenlastega üksi vastu astuda on raske. Looge teiste pilootide seas tutvusi ja sõlmige vastastikku kasulikke liite.

Ehitage väike laevade armaad ja saage tsooni kosmosesektoris oluliseks jõuks. Looge oma laevastiku jaoks erineva klassi laevu ja õppige neid lahinguväljal kasutama.

Täiendage relvi ja kaitsemehhanisme igal võimalusel, õppige uusi tehnoloogiaid, et muuta relvad veelgi surmavamaks ja soomust tugevamaks. Pärast lugude kampaania lõppu mäng ei lõpe. Otsige seiklusi kõige ohtlikumates sektorites või minge läbi iidsete portaalide, mis viivad senitundmatutesse kohtadesse. Täiustage laeva veelgi ja muutke sellest galaktika parim hävitaja, mis on varustatud ainulaadsete relvadega.

Everspace 2 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kui teile meeldivad kosmosemängud, ei saa te mööda vaadata sellest põnevast RPG elementidega kosmoselaskurist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more