Järjehoidjad

Kurjad maad

Alternatiivsed nimed:

Evil Lands võib pidada üheks parimaks RPG-ks mobiilplatvormidele, kuigi see on positsioneeritud MMORPG-na. See on väga ilus mäng, graafika kvaliteedi ja efektide poolest kindlasti üks parimaid. Tegelased on hästi häälestatud, muusika mõnus ja mitte pealetükkiv. Selles mängus avastad avatud maailma, täidad ülesandeid ja ülesandeid üksi või koos teiste mängijatega.

Enne Evil Landsi mängimist pead valima ühe kolmest tegelasklassist.

Valida on kolme klassi vahel:

  • Sõdalane
  • Mag
  • Mõrvar

Te ei saa kangelase välimust valida, kahjuks piirdub tegelaste redaktor ainult klassi valimisega.

Järgmisena valige kaardil üks kolmest piirkonnast ja minge seiklema.

Ainult teie otsustate, kas olete hea või kurja poolel. ülesannet, mille saate täita üksi või koos teiste mängijatega. Olles reisil kohanud võõraste vastu vaenulikke inimesi, astu lahingusse, võidud toovad sulle päris palju kogemuspunkte.

Ärge unustage koguda võidetud vaenlaste poolt maha visatud esemeid. Sinu tegelane varustab relvi ja soomustükke paremini kui need, mis sulle automaatselt peale võtad.

Kui sa sured, ärkad ellu külas, mis on valitud asukohta kolides alguseks. Selles kohas saate kohalikelt ülesandeid, mõnikord viivad need päris huvitavate ülesanneteni.

Siin võid kohtuda ka teiste oma fraktsiooni mängijatega, kelle asukoht on kaardil märgitud roheliste märkidega. Teil on võimalus paluda kellelgi teie ülesannet aidata, liitudes teiega. Või, vastupidi, aidake ennast, kui teilt seda küsitakse.

Fraktsiooniliitlastega suhtlemiseks on saadaval

Chat, mille abil saate luua uusi tuttavaid ja sõpru.

Avastage koopasse, et leida seal pimeduseolendite kaitse all peidetud suuri aardeid. Igas koopas peate alistama kohaliku bossi, millega on üksi väga raske toime tulla.

Maailm on jagatud mitmeks asukohaks, millest mõne külastamiseks tuleb jõuda teatud tasemele. Kui teie tase pole veel piisav, ärge heitke meelt, võite vajaliku kogemuse kogumiseks täita veel mõned ülesanded. Kuid on võimalus minna teist teed, eksledes vastaseid otsides ja teenides kogemusi nende alistamiseks.

Mängul on sisseehitatud pood. Mängusisese valuuta ja need on kristallid, mida on väga raske hankida, ja kuld, saate võimaluse osta kasulikke esemeid. Loomulikult saate neid osta päris raha eest, kuid see pole vajalik, iga eseme saab niikuinii, isegi kui see võtab rohkem aega.

Arendajad värskendavad mängu regulaarselt, tehes täiustusi ja parandades vigu. Lisaks lisandub pidevalt uusi ülesandeid, relvi, soomust ja muid esemeid.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Evil Landsi, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake mängima kohe, et kaitsta maagilist maailma sellele langenud pimedusehordide eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more