Järjehoidjad

Evolutsioon

Alternatiivsed nimed: Evolutions

Online mäng Evolution - tasuta veebipõhine mäng. See on ainulaadne võimalus saada maailma pärast kataklüsm, osaleda oma taassündi. Evolution online mäng - pidev võitlus ülemvõimu kolme elementi. Igaühel on ammu teadnud, hea ja kurja, samuti neutraalne jõud, mille eesmärk on säilitada tasakaal. Evolution online annab teile võimaluse teha valikuid ja saada üks pool. Liitu Evolution teeb sind partei mäng ja avada ukse tundmatu maailm tulevikus. See mäng on seatud võimas server ja seega on suur kiirus. Aga kui te soovite, võite installida arvutisse kliendi osa mängust tagada sujuva liiklusvoo vähendamine. Business, nagu nad ütlevad, säästlik. Evolution Online registreerimine on kättesaadav kõigile ja ei ole keeruline või problemaatiline protsess. Sisestage tegelase nimi, e-posti aadress, parool (kordan veelkord), kood pilt ja vajuta Registreeru. Liitu mängu evolutsioon sind täis elanik suur virtuaalne maailm, kus iga sõdivad pooled kutsuvad teda. Aru, mis on oma hing, ja proovige valida oma tee.

Evolution online mäng sisaldab mitmeid stsenaariume iseloomu. Need, kes püüavad võidelda au, otsene tee areenil. Just siin suur lahing. Iga uus tase, siis on tunne, seda enam rahuldust ja Estsilon mängida on huvitavam kui eelmises etapis teie hinnaline hiilgus vägev. Võidelda süsteemi on mäng läbi tavalise duels, grupp, kaootiline ja segane võitleb. Võite osaleda lihtne ja hobune võitleb. Kuid kõik ei ole nii armastav ja verejanuline lahingut nutab. On inimesi, kes unistavad vaikne mõõdetud elu. Evolution mäng hoolitses rahulikud elanikud ja pakub valikut palju elukutseid. Kui te ei taha mõelda sõda, ja tal on üks neist ja mitte miski ei takista sügavamale majandustegevust. Omandamisega juhiloa võite saada mustkunstnik, sepp, arst, metsnik, kaevur. Kuid see ei ole täielik nimekiri ameteid. Oh, ja veel üks üllatus! Rahutute põnevust fännid mängu loodud labürint turniiri. Teie maitse ja tunde risk vahustamine veri tema soontes? Palun! Mine sinna!

Kui olete otsustanud võtta emakeelena viisi ja laadi, ei tao pidevalt püüdma parandada oma tulemuslikkust. Rääkides iseloomu. See võib olla kas mees või naine. Samuti standard või kordumatu. Mängus on parameetrid, mis iseloomustavad meie kangelased instinkt, oskusi, jõudu ja vastupidavust.

Play Estsilon Sul on Oasis ja piirnevatel aladel. Te saate valida vana või uus kest linna väljak. See, kuidas sa ise soovid. Muutuvad tüübi esineb küsimustiku. Asukoht igal juhul samaks. On areenil, pank, riik, and Exchange Commission kauplused, kirik, maja Tellimused ja meistrid, rentimise kauplus, turg meistrid, Suvanto, tiheda metsa, tume koobas, monument ja turniiri labürindis. Loomulikult, sa pead mõtlema, mis on mis. Näiteks pank - varamu välisvaluuta kokkuhoid, kauplused mõeldud ostu ja müügi erinevaid asju, ja nii

Mängi mängu online Evolution on lihtsam, kui me suudame haarata piisavas koguses kulda või salvestada mängu euro. Lõppude lõpuks, need annavad võimaluse omandada vajalikke asju. On komplekti asjad: Reg. asjad, mis on saadaval kauplustes, asjad paranenud modifitseerijatega magic, ressursse ja kingitused. See ainult ei kuulu need komplektid! See relvad ja turvised, ja rõivatööstus, ja artefakte ja säilmed, ja maitsetaimi, ja jõgi kingitused ja palju muud.

Esitada ise vajalikke asju, et sa ei pea end ebamugavalt. Pärast neid kõiki, või pigem nende olemasolu sõltub palju. Kuidas sa arvad, et see on võimalik, et võidelda edukalt ilma hea varustus? Loogiliselt ei. Nii et proovida korja asju õigesti ja atribuudid.

Mängi mängu online saab Estsilon koos tõelisi sõpru, mille leiad siit. Teil on võimalus luua oma korra või liituda olemasolevaga. Et seda teha, sa lihtsalt vaja valida kõige sobivam teile.

Te kindlasti hindame eeliseid mängu. Tema värvikas gameplay rõõmustab teid ja võistlused toimuvad haldus toob meeldivaid üllatusi. Kui midagi ei ole selge, abipersonal on alati abivalmis ja vajas abi.

Edu ​​sulle, kallis loojad uus maailm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more