Järjehoidjad

eksootiline talu

Alternatiivsed nimed:

Exotic Farm on tõeline talu, mis asub troopilisel saarel. Mängul on värviline koomiksilaadne graafika, lõbus muusika ja väga realistlik helimaailm.

Aidake Jillil rajada talu tõelises troopilises paradiisis.

Viimati sai temast väga mõnusa kliimaga saare omanik. Aga selleks, et see koht hakkaks välja nägema jõuka taluna, tuleb kõvasti tööd teha.

  • Puhas maa põldudeks
  • Kasvata köögivilju ja puuvilju
  • Jilli kodu remont ja uuendamine
  • Ehitage töökodasid ja tehaseid
  • Loomade adopteerimine ja hooldamine talus
  • Kaubelge valmistatud toodetega kasumi teenimiseks

Edu saavutamiseks peate iga sammu läbi mõtlema ja määrama õige tööjärjekorra.

Suurem osa kasvatatavatest puu- ja juurviljadest on eksootilised ning võtab aega, enne kui aru saada, mis kõige rohkem kasumit toob.

Põllumajandusloomad leiate otse saarelt. Uurige kogu saadaolevat territooriumi. See toob teieni ehitusmaterjalid ja võimaldab teil piirkonnas ringi rännata lemmikloomi.

, kuidas talu välja näeb, on teie otsustada. Paigutage kõik elemendid nii, nagu soovite, kuid pidage meeles, et majapidamise korraldamine peaks olema mugav, muidu võtab see rohkem aega.

Mõnda tööd on põllumajandusmasinatega lihtsam teha. Teenige raha, et osta kõike, mida vajate. Kuid ärge kiirustage kõike korraga ostma, olulisemate asjade jaoks ei pruugi teil jätkuda.

Kui teie talu ei vaja hetkel midagi elutähtsat, saate territooriumi kaunistada. Osta aiamööblit, kunstiesemeid ja istuta lillepeenrasse lilli. Pärast seda on teil kogu selle ilu seas palju meeldivam mis tahes tööd teha.

Ärge unustage mängu kontrollida. Loomad vajavad hoolt ja saak tuleb koristada õigeaegselt. Et teil oleks iga päev ülesannete täitmine meeldivam, on mängu külastamise eest auhinnad.

Mängusisesest poest saate osta puuduvaid tarvikuid ja ehitusmaterjale. Saate maksta mängusisese valuuta või pärisrahaga. Pole vaja oste sooritada, kuid ärge unustage, et mäng on täiesti tasuta ja arendajate ainus sissetulek on teie kulutatud raha. Kui teil on soov neile oma tänu avaldada, ostke midagi.

Pühad toovad mängu uusi ülesandeid temaatiliste auhindadega. Kaupluse sortiment täieneb ehetega ning palju kaupu on saadaval soodushindadega.

Pühade sisu kättesaadavaks saamiseks peate meeles pidama aeg-ajalt värskendusi kontrollida ja siis ei jää kindlasti millestki ilma.

Eksootilise talu mängimine meeldib igas vanuses inimestele, mängus pole kiirustamist ega julmust. Mängu sisenemine tagab igale mängijale positiivse emotsiooni.

Sellele lehele postitatud lingilt saate arvutile PC tasuta alla laadida

Exotic Farm.

Kui olete alati unistanud põlluharimisest troopilisel saarel, siis see on teie võimalus, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more