Järjehoidjad

F1 2013

Alternatiivsed nimed: F1 2013

Vaatamata sellele, et kõik rivistuse F1 ei saa kiidelda, millel selge iseloomulikke jooni, nad suudavad igal aastal, et meelitada tähelepanu uute ja uute mängude publik. F1 2013 - mäng, mis on ainult kinnitas seda teooriat. Kuna arendaja oli projekti tuntud meeskond Codemasters. Ainult nemad suudavad regulaarselt toota päris nii see võib tunduda esmapilgul identsed täiendused lapse ja orjastama mängijad iga kord tugevamaks. Ehk arendajad, ei tea midagi, ei taha ise kontrollida õigsust teooria?

F1 2013 PC - mitte väga erinev oma eelkäijatest lugu või gameplay, kuid selle kvaliteet on kõrge, see on altkäemaksu ei mängijatele. Kui olete kunagi mänginud Formula 1, siis võite olla kindel, et uus osa mängust on tunne, nagu kala vees. Sa pead kohtumine tuttav karjääri režiimis, mis küll tundub mõnevõrra ühtlane, kuid siiski motiveerib tegutsema piisavalt tugevalt. Ei ole muutunud palju, ja mängu füüsika. Teatavate elementide, nagu ei ole alati aus ja õiglane kohtupidamine, arendajad ka otsustas astuda, uskudes ilmselt, et see annab mäng oma kordumatu võlu. Ole valmis väike probleem kokkuhoid, mis võib esialgu tunduda fataalne ja taastada, aga tegelikkuses on "olematu pisiasjad."

Et alustada mängimist, siis tuleb alla laadida eelnevalt F1 2013. Täna, enamik torrent jälgimisseadmed leiad linkide alla laadida kõik olemasolevad versioonid mängu. Seega kogu paigaldamise käigus saadud võimu teile paar minutit (hästi, ja rohkem, sõltuvalt kiirusest internet, muidugi). Kui sa sattuda mängu, siis kohtuda juba tuttav eelmisest projektide hulgas piisavalt magus muusika saatel, varem oli teatatud andmed liides. Formula 1 2013 - mäng, kus mõlemad kogenud mängijad ja algajad saavad tunda "kodus".

Mis on õige, ei saa rääkida, et sel ajal kui projekt on valmis oma fännidele mõned üllatused. Esiteks on uus mäng režiimis - Classics, mis võimaldab mängijatel lõpuks sõita tolmustel teedel 80-90s on oldovom ja uskumatult stiilne autosid! On midagi mängijatele küsis ammu ja nüüd nende palvetele on vastatud. Lae alla Formula jaanuar 2013 kahekesi olla haruldased autod, mis loob uue ja väga mõnus soe õhkkond - no töömahukas arvutuste asendati võimas tegelane. Manage "vanad mehed" ei ole lihtne, kuid väga meeldiv. Kui sulle meeldib võidusõit, siis tõesti tuleb proovida kätt režiimi Classics!

Selleks, et mõista, mida me räägime kogu aeg, soovitame uuesti F1 2013 video trailer, kus kõik eelised kirjeldatud täpsus väikseim detail.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more