Järjehoidjad

Fable III

Alternatiivsed nimed: Fable III

Palveta, kes ei tea, et see mäng seeria Fable. Fable 3 mäng oli omal ajal üks kõige oodatud projektid, ja sel päeval kindlalt hoiab positsiooni, äratades tähelepanu tuhandeid mängijaid üle maailma iga päev. Veel eelmise mängu arendajad on püüdnud katta nii suur publik mängijatele, muutes juhtimise mäng nii kättesaadav ja arusaadav (mistõttu mängu ja suutis saanud üks populaarsemaid projekte). Nüüd loojad Fable 3 PC tõstnud baari isegi suurem. Sisulisi muudatusi gameplay mängu. Kolmandas osa gameplay ei ole võimalik näidata, trofeed möödujad ja kangelane vabaneb vaja koguda neli erinevat tüüpi kogemusi. Nüüd ei ole enamus ühelt poolt üsna kasulik, kuid teiselt poolt - täiesti tarbetu näitajad. Nüüd on projekt ei kuva seadmed ja arendajad on otsustanud kustutada teekonna logi.

Mängu Fable III on muutunud ratsionaalsemaks ja usutav. Esmapilgul uuendatud kasutajaliides ja gameplay võib tunduda ebamugav, kuid ärge sattuge paanikasse enne tähtaega - see kõik on aja küsimus ja harjumusi. Näiteks kolmanda osa, kaupade ostmine ja seadistada oma iseloomu on vaja minna poodi ja minna paremale counter, mitte flipping tavaliselt toodete nimekiri. See nüanss annab mäng oma eriline võlu.

Et alustada mängu, siis tuleb alla laadida Fable 3 traditsioone. Projekt rakendatakse interaktiivne kaart, mis võimaldab kangelane uurida erinevaid valdkondi, leida questi ja kohe muuta suunas, kohandades seda vastavalt punktis üleandmist. Sinu iseloom on võimalik osta kinnisvara kohta odavad, ja osta erinevaid asju soodustingimustel, mis sageli pakuvad ettevõtjad.

Mängu Fable 3 toimub 50 aastat pärast teise osa. Nüüd on maailm otsustanud, mida poeg viimane kangelane Logan, ja nagu peategelane mängib tema noorem vend. Vanem Logan saab, seda rohkem autokraatliku valitsuse ja sai tema suhteid pere, mis provotseerib peategelane põgeneda. Mis juhtub edasi? Soovitame laadida ja Fabliau 3 õppida kõike ise. Nagu lühike teadaanne vaid lisada, et rahulikult siin midagi lahendatud, ja peategelane alustama teekonda, värvates võõrad ja linnaelanikud oma armee vastupanu. Intrigeeriv, kas pole?

Nagu eelmistel mängud kolmas osa Fabliau peategelane saab võidelda, kasutades mitte ainult strateegilisi otsuseid ja võitluskunstide, kuid ka maagia. Traditsiooniliselt kõik relvad ja turvised on võimalik parandada ja laiendada. In kirjeldus relvade on kolm ülesannete täitmiseks, mis võimaldab kasutada mõnda tema suurriikidevahelised.

Selleks, et paremini visualiseerida mäng, on sul võimalik vaadata jaoks Fable 3 video haagis, mis näitavad kõik suurt kasu projekti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more