Järjehoidjad

Fable Legends

Alternatiivsed nimed: Legendist arusaadav

Fable Legends mängu põhineb legendid ja ajalugu.

Tabeli legendid mäng tundub täiesti kergemeelne, meenutades pigem rõõmsat lugu kangelasliku saaga elementidega. Autorid soovisid seda teha krundi mõõdukaks tõsiseks, natuke huumorit, kuid mitte lapselikku, lootuses, et RPG tegevuse žanri projekt ahvatleb kõiki vanusekategooriaid.

On võimalik, et saate alla laadida Fable Legends ühe Xboxi ja arvuti jaoks Windows 10-ga. Avatud beeta-test toimub 2016. aasta kevadel. ning samal aastal vabastavad mängu Studios Lionheadi arendaja ja Microsoft Studios kirjastaja.

.Esimene väljaanne ei ole täis asukohti ja tegelased täidavad oma tegevusi peamises linnas, kuid autorid loovad järjekorraga terve rea, järk-järgult laiendades kaarti, tegelaste koosseisu ja muid hetki. Režiimide puhul saavad mängijad valida ühe mängija või ühistu. Kui te aga peatate valiku ühe läbipääsu korral, siis ei jäta teid üksi arvuti juhitavate tähemärkide kõrvale.

Kuigi projektiga seotud töö on täies hoos, püüavad mängijad rohkem teada saada, mida arendajad neile ette valmistavad. Iga uudis on arusaadavalt arutatud ja levib kiiresti ning sai teada, et Fable Legendide allalaadimine on võimalik tasuta mängimise mudelil.

Kangelase saatus on sinu saatus.

Enne sünnib Albioni tihedalt asustatud maailmas, kus on üsna oodatud olukord, kui kõikjal esinev paha takistab kuulsusrikkaid kangelasi rahumeelselt ja õnnelikult elama ja häid asju.

Enne nelja head meest, ainult üks kaabakas, gobliinide ja orkide juht, kangasteljed. Jah, kaabakas on üks, kuid tema kontrolli all on palju agressiivseid rahvaid ja ta kasutab aktiivselt oma võimu, saates oma armee üllastele sõdalastele, et vältida heade kavatsuste täitmist.

.Lisaks suurele rohelisele koletisele paneb liider lõksusid ja manipuleerib ilmaga, põhjustades erinevaid katastroofe. Üldiselt ei kangeks kangelased, ja kui nad seda teevad, hoolitseb nende eest peamine kaabakas.

Hästi, ärge oodake suurepäraseid uusi tooteid, mida esindab klassikaline arhetüüpide komplekt:

 • Strashny, kaitstud kõige haavatavamates kohtades armor crossbowmaniga. Ta ütleb vähe, aga miks me vajame häid töökohti hästi,
 • Raskest maagilisest kilest õlg. Arukas ja ustav sõber, kes katab su selga lahingus;
 • Cute tapja keerukate viisidega. Tema käed on hästi hoolitsetud, tema liikumised on graatsilised ja ta paneb paar daggers vaenlase taga,
 • A õnnelik, naljakas võlur, kes suudab kedagi mängida, ja teeselda, et tal pole sellega midagi pistmist.

C kangelased leiate ennast maailmas, kus on muutunud maagia, legendid ja ajalugu. Ootate hämmastavaid külalisi, keerulisi ülesandeid, kummalisi kohtumisi huvitavate tegelastega, kes elavad Albionis. Te ise määratlete oma rolli salakaval petturina, kartmatu sõjamees, julge palgasõdurina või iseendana.

Sinu iseloom on parim, seega veenduge, et ta ei vaja seadmeid. Vali talle relvad ja armor, mida võib leida kummutites, rändades mööda fantastilise maailma teid:

 • Sharp Sabers
 • Röövloomade peksmine
 • Säravad terasest mõõgad

nende jõudu ja kahjustavat võimsust saab järk-järgult suurendada, saades selleks õigused pärast Fable Legends'i missioonide lõpetamist arvutis

Süsteemi nõuded

 • C: 64bit / Windows 10
 • Mälu: 6 Gb
 • protsessor: Intel Core i7-860 Quad 2. 80GHz, AMD FX-8120
 • videokaart: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850
 • kettaruum: 15 Gb
 • Helikaart koos DirectX 11
 • ühilduvusega
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more