Järjehoidjad

Fable: The Lost gruppidesse

Alternatiivsed nimed: Fable: The Lost gruppidesse

Rääkige kõik voorused mäng kogumine Fable lihtsalt ei ole mõtet, sest mängijatele üle kogu maailma on teadlikud neist. Eraldi, paar sõna tahaksin öelda kõik sama, mis on mäng Fable: The Lost gruppidesse. See on imeline mängukonsooli tehtud RPG žanri (noh, see õnnestus intriig? ). See projekt on pikka aega püsinud mäng Xbox ja kohandati arvutid ainult kaua aega pärast tema ametlik esitlus maailma. Aga peale kauaoodatud versioon arvuti mängijat ootas väga meeldiv üllatus - uuendatud ja täiustatud graafika. Sa peaksid Fable: The Lost peatükkide alla ainult sellepärast, graafika: siin kõik suurepäraselt aru, dünaamiline varjud, nautida populaarsus tänapäeva mängud Hägustamisefektid, shaders. Näete varjus iga puu või põõsas, ja matkamine metsas mäng lihtsalt trotsib kirjeldus - see vajab ainult näha oma silmaga.

Sa pead täitma Fable: Lost gruppidesse külalistele, mis on, muide, on üsna palju. See osa mängust - see erakordne maailmas, kus iga su tegevus põhjustab muutus sündmuste kulgu. Iga uus töökoht muudab sind, olenemata sinu soovidele. Sõltuvalt oma tegevuse, siis võib saada ka julge ja vapper sõdur, seistes kindlalt küljel Justice või kurat, kaasa leviku paha kogu avarusi mäng maailmas.

Maatükk Fabliau kulgeks järgmiselt: peategelane on kaotanud kogu pere pärast veresauna röövlid koos kõik elanikud oma kodukülla. Pärast seda tragöödiat, poiss jõuab kuulus kangelane nimega Maze, kes teeb talle pakkumise liituda nn kangelased gild. By ettepaneku vastuvõtmisega poiss satub seeria treeningu ja koolituse, mille jooksul ta kogenud lahingu legendaarne mõõgad Fable: The Lost gruppidesse ja saab tõeline kangelane, suudab feats ja kättemaksu.

Tahaksin rõhutada tähelepanu ajakohastatud ja täiustatud süsteemi külalistele. Nüüd kangelane peame kõik oma lähetusel Guild of Heroes spetsiaalse kaardi külalistele. Lisaks tõsine ja vastutustundlik ülesannetega peategelane on saadaval mini-mänge ja lisafunktsioone nagu kalapüük või aare jahipidamine. Sinu tegelane saab nüüd laulatama tüdruk meeldis talle ja elada vaikset pereelu. Erilist võlu annab võimaluse "hooplema" - võite panustada ükskõik osalejatele täita teatud ülesannet, kasutades ainult mõned eriti Fable: The Lost gruppidesse relvi.

Rakendamine võitleb ja duels mäng on väga realistlik ja lihtsalt lummav. Kuid tõsidus siin püsivalt põimunud huumoriga ja lihtsalt. Mõned töökohad võivad olla peidus määrdunud nippe ja praktiline nalja - ole ettevaatlik. Ja kujutage ette, mis toimub, otsige Fable: Lost gruppidesse video trailer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more