Järjehoidjad

Factorio

Alternatiivsed nimed:

Factorio reaalajas strateegia koos majandusstrateegia elementidega. Mäng on saadaval arvutis. 3D-graafika on väga detailne ja näeb välja äärmiselt realistlik. Häälnäitlemine on hea, muusika aitab luua steampunk stiilis tehnoloogiliselt arenenud maailma atmosfääri.

Factorios on teie ülesandeks luua masinate ja mehhanismide impeerium. See ei saa olema lihtne, peale konkureerivate korporatsioonide võivad vastu seista ka kohalikud elanikud, kellele planeedi ressursside kiire ammendumine ei meeldi.

Enne alustamist peate õppima, kuidas juhtliidesega suhelda, selles aitavad teid arendajate koostatud näpunäited ja mitmed koolitusmissioonid.

B Factorio arvutis, teil on enne õnnestumist palju teha:

  • Avastage piirkonda ja valige baasi ehitamiseks kõige sobivam asukoht
  • Haki puid, kaevanduskivi, maaki ja muid kasulikke ressursse
  • Uurige uusi tehnoloogiaid, see aitab toota rohkem seadmeid
  • Looge kaitsekonstruktsioone ja võitlusroboteid, et tagada turvalisus kogu teie kontrollitaval territooriumil
  • Korraldage logistikat planeedi vaenulikul pinnal
  • Vestlege teiste mängijatega, aidake üksteist, kaubelge ja looge liite, et selles ohtlikus maailmas ellu jääda

See on nimekiri peamistest tegevustest, mida te Factoriot mängides teete.

Alguses peate võistlema ressursside pärast, mida vajate palju. Alustades vaid ühest baasist, saate järk-järgult laiendada oma kontrollitavat territooriumi. Iga teie baas on tohutu tehas, mis toodab palju masinaid ja mehhanisme. Tootmis- ja montaažiliinide jaoks vajate toorainet.

Kuna iga tehas toodab teatud osi, on vaja korraldada logistika, et nendest osadest valmistooteid kokku panna. Tooraine tuleb kohale toimetada, kuna seda ei saa alati otse tehase kõrvalt hankida.

Factario sunnib teid võrgus teiste mängijatega suhtlema. Üksinda vaenuliku planeedi faunale on väga raske vastu seista. Tehke koostööd ja tehke koostööd, et viia lõpule koostöömissioonid. Isegi koos peate võidu nimel pingutama kogu oma jõu.

Mängu süžeed on huvitavad ja võivad teid pikka aega köita. Lisaks saate teha täiendavaid ülesandeid.

Kui teile meeldib loovus, saate tänu mugavale stsenaariumiredaktorile luua oma loo ja jagada seda mängijate kogukonnaga. Samuti on võimalus alla laadida ja mängida teiste mängijate loodud stsenaariume.

Kahjuks ei saa

Factoriot PC-le tasuta alla laadida. Saate osta mängu Steami portaalist, külastades arendajate veebisaiti või kasutades sellel saidil olevat linki. Hoolimata asjaolust, et arendajad ei soovi mängu müügil osaleda, tasub seda siiski kontrollida, võib-olla on sellel päeval võimalus see allahindlusega soetada.

Hakkake kohe mängima, et ehitada tootmiskompleks planeedile, kus elavad koletised!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more