Järjehoidjad

Fairy saba

Alternatiivsed nimed: Fairy Tail

Game Fairy Tail - hämmastav fantaasia

Ärge väsige, et on üllatunud arendajad, kes suudavad leiutada maagilisi maailmad, elustada neid kummaliste olendite, maagia ja looduslike elementide abil. Nad sunnib neid mitte ainult toimima, vaid üksteisega harmooniliselt suhtlema: looma kontakte, tülitama ja sõpru tegema, korraldusi andma ja täitma, mõnikord võitlema, mõnikord kaubitsema või kasvama.

Fantasy brauseri mäng Fairy Tail koos mitme mängijaga režiimiga on üks mänguruumi meistrite loominguid. See on tehtud anime stiilis, ja see on veel üks põhjus, kuidas seda uurida neile, kes ei ole ükskõiksed suursilmadega kangelaste suhtes.

Teie elamisluba

. Maa-territooriumi lääne poolsaarel asuva Fiore'i kuningriigi elanikud on rõõmuga näha teid uue asustaja rollis. Siin elavad maailmas ja sõpruses 17 miljonit võlurit, kuid mõnikord on vastuolulisi punkte, mis viivad rivaalitsemisele ja konkurentsile.

. Nende peamine töö on maagiline kaubandus. Kõik olemasolevad gildid ja vabad loojad alluvad Magic Councilile, mis kontrollib rahandust, annab ülesandeid ja annab volitusi. Fairy Tailis mängimiseks peate läbima testi ja pühenduma.

Esimene lihtsaim test on Fairy Tail registreerimine:

  • E-posti aadress
  • Password
  • Parooli kinnitamine
  • Create account

Või logige sisse Odnoklassniki, VKontakte, Meil ​​kaudu. ru, Fesbuk, liitus mängijatega, kes on huvitatud mängust. Kui te saate oma passi, nimetage oma sugu ja nimi ning valige ka võimed, millest olete huvitatud, et saada üheks neljast kangelaste klassist:

  • Elementaarne mustkunstnik - kasvanud üksi, natuke tagasi võetud, kuid sihikindel. Omab nelja looduselemendi võimu.
  • Dragon Killer teab iidse maagia saladusi ja teab, kuidas draakoneid võidelda.
  • Võitja on kasulik ümberehitamismaagias, kui on vaja vastu astuda erinevatele vaenlastele ja tal ei ole rünnakus esikohal võrdset.
  • Summoner ei saa kiidelda füüsilise jõuga, kuid on õppinud tähti kontrollima ja nüüd kutsub nad oma võitlustes tugevust.

Lähetades uue koha

Kui meessoost ja naissoost varjundites esinevat maagilist iseloomu valitakse, tuleb arvestada, et kõik järgnevad sündmused, arengud ja partnerid on sellega seotud.

Ainus asi, mida ei muudeta, on kangelase pidev areng aktiivse osalemise kaudu linna elus, ülesannete täitmisel, omaduste kogunemisel ja uutel andekatel. Ohtliku olukorra korral vajate head varustust ja tõelisi sõpru, kasulikke loitsusid ja liitlasi.

Keegi ei ole tühistanud mängu valuuta, mille jaoks on ostetud kasulikke esemeid, ja talentide arendamine kiireneb ning seega säästa kristallid suurte lahingutega, väikeste ülesannetega ja iga päev viibides iPlayer Fairy Tail'is.

Täitke skoor aitab piiramisrõngas, lao lahing, Paradiisi torn, osalemine teiste gildi liikmetega. Pärast registreerimist läheb te läbi noore maagiku kursused ja proovige oma jõudu treeningvõitluses, mille eest saate endiselt stiimulipreemia.

Mida rohkem te õppite, seda laiemad on teie võimalused, kuid kõige meeldivam on see, et uustulnukad saavad esimese nädala jooksul kohustuslikke kingitusi ja iga päev on need olulisemad. Tähelepanu juhitakse ka võrgus viibimise kestusele.

Passing tase annab veel ühe avastuse. Varsti on sul võimalik alustada kangelase varustamist, valida menüüst seadmed, seejärel on magic olemas, saate relvi täiendada sepist, suurendada nende funktsioone ja nupp „õppida” võimaldab teil koolitada isiklikke omadusi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more