Järjehoidjad

Langev piir

Alternatiivsed nimed:

Falling Frontier on mäng žanris, mis ei rõõmusta fänne sageli uudsustega, nimelt kosmosestrateegiaga. Mängul on nii lahe graafika, et seda on isegi raske uskuda, tundub, et vaatad fantastilist filmi. Muusika ja häälnäitlemine ei jää mingil juhul pildile alla ja loovad kirjeldamatu atmosfääri.

Olge valmis kosmose vallutamiseks, juhtides oma jaamalaeva.

See pole lihtne ülesanne, teha on palju asju:

  • Sondid ja uurimislaevad, et otsida vajalikke ressursse sisaldavaid planeete ja asteroide
  • Muutke ja täiustage teile usaldatud kosmosejaama
  • Uute teadus- või sõjalaevade ehitamine
  • Juhtige kosmoselahinguid

See on vaid lühike nimekiri asjadest, mis teid selles mängus ees ootavad.

Seal on huvitav süžee.

Pärast koloniaalsõdu, mille käigus sõdivad tsivilisatsioonid kandsid väga suuri kaotusi, lagunesid ja hajusid tsivilisatsioonide saartena üle kogu kosmose.

Kõige tähtsam on varustada oma laevastikku ressursside ja uurimistehnoloogiatega paremate laevade ehitamiseks. Pikkade lendude jaoks läheb vaja palju kütust, lisaks kasutatakse ehituses plastikut, mis tähendab, et mängu põhiressurss on nafta.

Kosmoseuuringud annavad kõik, kuid sellega kaasnevad palju ohte.

Mängu ajal võite kohata endiste rivaalide armee jäänuseid koloniaalsõdalaste ajast.

Mõnikord saab vaenlase laevadega kokkupõrkeid vältida, kuid on aegu, mil võitlus on vältimatu.

Arendajad on muutnud võitlusrežiimi realistlikuks.

Kosmoselaevastiku tuld lahingute ajal kontrollides hoidke tule trajektooril silma peal. Mürsud ja raketid, mis ei suuda sihtmärki tabada, võivad tabada teisi objekte, näiteks teie laevu või jaama. Kuid isegi tabamuste korral võivad läheduses aset leidvad plahvatused kahjustada läheduses asuvaid sihtmärke.

Võitlustoimingud võivad olla avalikud või varjatud, näiteks sissisõda, ja isegi kui vaenlane on sinust nõrgem, ei tähenda see sugugi, et ta ei suudaks logistikakeskusi hävitades ning ressursse ja laevatehaseid hävitades sinu laevastikku lüüa.

Teie laevastiku komandörid ei ole robotid, vaid inimesed, kellel kõigil on oma isiksus ja ainulaadsed omadused. Neid konkreetset missiooni juhtima määrates kaaluge, kas nad sobivad selle ülesande täitmiseks.

Mänguuniversum genereeritakse iga kord uuesti, nii et kui soovite mängu uuesti mängida, on kõik täiesti erinev.

Lisaks põhiettevõttele saate mängida stsenaariumit, mille on loonud teised mängijad üle kogu maailma. Teise võimalusena saate luua oma skripti ja jagada seda kogukonnaga. Tänu sisseehitatud tööriistakomplektile, mis aitab teil muudatusi luua, ilma selleks liiga palju pingutamata, pole seda keeruline teha.

Mäng ilmus mitte nii kaua aega tagasi ja arendajad pole seda unustanud. Saate regulaarselt värskendusi uute funktsioonide, täiendava sisu ja väiksemate veaparandustega.

Falling Frontier tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake kohe Falling Frontieri mängima ja vallutage kogu galaktika oma tahte järgi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more