Järjehoidjad

Fallout 4 vr

Alternatiivsed nimed: Fallout 4 BP

Mäng Fallout 4 VR virtuaalse reaalsuse jaoks.

Nüüd on tendents edendada reklaamitud kaubamärkide mänge. Nende hulgas, E3 näitusel 2016 ja 2017, esitleti arendaja Bethesda Game Studios rollimängu Fallout 4 VR. Selle eripära on see, et see on Fallouti muudetud versioon HTC Vive virtuaalseadmele.

Teile, kes on juba autori pensüstelist lahkunud, on enamik mängijaid muljet avaldanud ja innustanud soovi jätkata nii kiiresti kui võimalik. Kuid tuleb märkida, et mõnel juhul on "merehaigus" ebasoovitav mõju. See tähendab, et laine all kannatavad inimesed virtuaalse reaalsuse klaasides kogevad samu tundeid kui jooksmisel. Aga ülejäänud ütlevad, et sukeldumine tohutu sürreaalses maailmas on "Wow! "ja tõeline" aju plahvatus "!

Austust minevikule.

Esmalt mängige mängu Fallout 4 VR on saadaval ainult osaliselt, tehes väikeseid ülesandeid minimänge. Vahepeal töötavad autorid globaalsete ülesannete lõplikel puudutustel, sa võid ringi liikuda avatud maailmas, uurides selle omadusi.

Fallouti loo kohaselt leiavad mängijad maailmas pärast tuuma sõda, mis muutis maa põletatud kõrbeks. Survived ainult käputäis inimesi, kes peidavad varjupaikades varustatud. Bunker nr 13 pidi avanema alles 200 aastat hiljem, kuid veevarude järsk puudus oli hea põhjus selle avamiseks varem. Vabatahtlik tuli sellest välja, andes talle märku 150 päeva jooksul veepiiri leidmisest. Kui aga saate kaupmehega nõustuda, et nad tarnivad varjualusele vett, saab reisi aega veel 100 päeva pikendada.

Pinnal viibimise ajal tuleb kohalikule mõista, kui ohtlik on olukord. Saastunud õhk põhjustas liiga palju mutante ja nad paljunevad jätkuvalt. See viitab sellele, et on olemas mõni allikas, mis soodustab mutatsiooni ja seetõttu tuleb see hävitada. Siit selgub, et missioon veega oli alles algus ja nüüd on veel palju tööd teha. Kõigepealt tuleb infektsiooni allikas kõrvaldada ja muteerunud liider ei saa jääda üldse. Kui kõik missioonid on lõpule viidud, pöördub varjupaigataotleja tagasi ja annab järelevalvajale aru tehtud töö kohta. Ta kuulab aruannet, tänab tema teenistust ja palub kultuurilikult varjupaigast lahkuda, kartes, et ta külvab lahkarvamusi. Nii et kangelane on tühermaal.

Tulevased sündmused.

Now, kui saad alla laadida Fallout 4 VR, saavad mängijad Bostonisse. Enne, kui lähete täielikult apokalüptilisse maailma, näete mõni hetk enne katastroofi. Irooniline, sa oled ainus ellujäänu mitte ainult selles kohutavas sõjas, vaid ka varjupaigas 111. Mugavamaks muutmiseks saate ümbrust uurida, proovida ümbritsevate objektidega ühendust võtta. Olles hakanud täielikult mängima Fallout 4 VR-is, tuleb teha konkreetseid ülesandeid:

  • Ava uued asukohad
  • Koguda artefakte
  • Kontaktiks tähemärki
  • Destroy Monsters
  • Parandage oma käik
  • Create items
  • Konstruktsioon

Fallout 4 VR, see on elav maailm, kus on uuendatud lahingusüsteem ja muud funktsioonid. Seal on liiga palju kohutavaid loomi, mis tuleb hävitada. Nad muutuvad agressiivsemaks ja enesekindlamaks ning see nõuab pidevat parandamist. Tegelikult on tegemist dünaamilise tegevusega, milles peate kiiresti otsuseid tegema, asukohti ja relvi muutma. Ärge unustage, et uurida tühermaad, sest vahemälu on alati kasumit teeniv. Kuid kogenud võitlejad ise teavad seda ilma palvetamata.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more