Järjehoidjad

Fallout: Revival Online

Alternatiivsed nimed: Fallout: Revival Online

Fallout: Revival Online - brauseriga müstiline žanr, post-apokalüptiline teema. Kui te ei ole juba esimeses istus mängida arvutimänge, siis peaks olema juba tuttav maailmakuulsa mäng - Fallout. Tootjad on seda parandanud tehtud huvitav jätkamine lahingud fännid - Fallout: Revival Online teadlikult tõlkida "taastamine".

Mängu Fallout: Revival Online on lihtne kasutada, nii et saate mängida mitte ainult arvuti, vaid ka telefoni. Sest kõik on hea mäng ei peaks kuhjaga süsteemi nõuetele. Piisab vaid

• keskmine parameetrite seadmed

• Kas

• Interneti-ühendust.

Fallout: Revival Online registreerimist ka ei anna teile palju vaeva. Üsna varsti on sul võimalik võtta kuju mängu ajal mängu Fallout: Revival Online. Soovitame õigsuse kontrollimiseks ette isikuandmete, näiteks e-posti teel. See saadab teile uuendatud ja kõik oluline info mängu.

Jätkake

1. külastada ametlikul veebilehel mängu Fallout: Revival Online

2. vali jagu - registreerima

3. sisestage login

4. Vali põranda, et sa vasta

5. sisestage aadress oma praeguse e-posti aadress;

6. mõelda ja kirjutada oma parool, mis koosneb vähemalt kuuest märgist, soovitame teda mitte kohaldada kusagil mujal

7. klõpsa kirje - registreerima.

Ja siis saad lõpuks ei ole veel unustatud linn Water City - ainus ellujäänu katastroof, mis juhtus kõik sama. Play online mängu Fallout: Revival Online tuleks pigem ettevaatlikult. Sest kogu mängu võite oodata oht mitte ainult eri koletisi, kuid ka samad inimesed, just nagu sina. Maailm on täis ellujäänute funky olendid, et ei ole midagi, et ellu jääda. Nad mässavad üksteist ellujäämise - sõda algab. Ja sa osaleja.

Fallout: Revival Online mängida Sul kutsealale, mida soovite. Kuna võime valida klassi või rassi ei ole kättesaadav. Sinu elu, raha ma sõltub elukutse valiku, just nagu reaalses elus. Võite olla: Töökas, Chef, sepp, apteekri agressiivne võitleja, uurija või juhendaja. Linn on taastatud pärast tuumaplahvatus, mistõttu on elumajad ja turud, kus saab osta kõike, mida vajate.

Võibolla mängu Fallout: Revival Online kohalolek ei palun teid kõiki elada mugavalt

• era riietuskabiinid

• Poed

• turul

• Bank

• jaht den

• arena

• ja isegi riba baari.

Mängus saab mängida Fallout: Revival Online tasuta, kuid veel mõned vajalikud elemendid elu teil osta päris raha.

Graphics, päris hea müstika ja sobiv muusika saatel.

Sa oled juba otsustanud mängida? Tunne, nagu oleks ärkvel seljas spetsiaalne iseärasustele, milles vähemalt näitab erinevust mehe ja naise.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more