Järjehoidjad

Pere talu seiklus

Alternatiivsed nimed:

Family Farm Adventure on farm, mida saate mängida Android-mobiilseadmetes. Mängijad ootavad siin värvilist koomiksilaadset graafikat. Mäng on professionaalselt helindatud ning muusika on valitud mitte pealetükkivalt ja rõõmsalt.

  • Külastage mahajäetud saart
  • Viia läbi arheoloogilisi uuringuid
  • Hoolitsege talu
  • ehitamise ja korrastamise eest
  • Leidke iidseid aardeid
  • Hoolitse saarel elavate loomade eest
  • Kauple ekspeditsioonidel leitud talusaaduste ja väärisesemetega

Mängu ajal ootab teid palju huvitavaid tegevusi.

Palun täitke õpetus enne Family Farm Adventure'i mängimist. Kui olete juba kogenud mängija, siis kahjuks ei saa te seda sammu vahele jätta. Ärge muretsege, need näpunäited ei võta palju aega, pärast seda saate nautida seiklusi troopilises paradiisis.

Mängul on huvitav süžee.

Peategelast abistavad vana fotograaf Felicia ja arheoloog Toby. Just nende kahe tegelase käest saate enamiku ülesandeid.

Saare uurimine pole nii lihtne, kui võib tunduda. See troopiline ala on kaetud läbimatu džungliga, millest on raske läbi murda. Tee puhastamine võtab kaua aega. Energiavarude täiendamiseks peate tegelasele puhkust andma.

Hoolitsege puhkuse ajal talu eest. Kaunista territoorium, paigutades leitud sisustusesemeid, valmista aiamööblit, ehita töökodasid ja laienda põlde. Otsustage, milliseid põllukultuure kasvatada ja koristada. Hoolitse taltsutatud loomade eest ja mängi lemmikloomadega. Nende hädade taga lendab aeg märkamatult ja katkenud ekspeditsiooni saab jätkata.

Mängu ajal võivad külastajad saarele saabuda. Õppige neid tundma ja leidke uusi sõpru.

Mängige minimänge ja lahendage mõistatusi, et oma lugu edasi arendada.

Ärge unustage iga päev vähemalt mõneks minutiks sisse logida ja hankige igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimiskingitusi.

Pühadel ootavad Sind meeldivad üllatused teemavõistluste näol, mille raames on Sul võimalus võita ainulaadseid dekoratiivesemeid ja muid väärtuslikke auhindu.

Mängu värskendatakse sageli. Ülesanded lisatakse iga paari nädala tagant ja kaardi uued alad avatakse. Installige värskendused õigeaegselt, et mitte millestki ilma jääda.

Mängusisesest poest leiate suure, regulaarselt muutuva valiku väärtuslikke esemeid ja isegi võimaluse koheselt energiat täiendada. Tehke oste mängusisese valuutaga või kulutage päris raha. Saate mängida ilma raha kulutamata, kuid kui te midagi ostate, on teil võimalus arendajaid nende töö eest tänada.

Magic Island on väga meeldiv koht, kus igas vanuses inimesed saavad lõbutseda.

Family Farm Adventure tasuta allalaadimine Android jaoks on teil võimalus siin, järgides lehel olevat linki.

Hakka mängima kohe, et reisida meeldivas seltskonnas kohta, kus on alati hea ilm ja palju meelelahutust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more