Järjehoidjad

Peresaar – Põllumajandusmäng

Alternatiivsed nimed:

Family Island Farming mäng talusimulaator mobiilplatvormidele. Mängu graafika on koomiksistiilis, tegelased veidi naljakad ja päris armsad. Muusika on lõbus, häälnäitlemine on tehtud huumoriga.

Mängus satub peategelane ja tema perekond juhuslikult mahajäetud saarele. Seal peab ta looma elu ja looma perekonna eluks vajalikud tingimused.

Enne mängu Family Island Farming mängimist peate läbima lühikese õpetuse, kus saate teada mängureeglid.

Teid ootab palju lõbusaid tegevusi.

Siin on mõned neist:

  • Avastage saare territoorium, mis polegi nii väike, kui võib tunduda
  • Ehitage talu ja arendage sellel vajalike asjade ja toodete tootmist
  • Hoolitsege maja mööbli ja oma pere kodu interjööri eest
  • Avastage uusi territooriume ja laiendage valduste piire
  • Hankige ressursse, vabastades talu jaoks koha
  • Lahendage arvukalt mõistatusi
  • Valmistage talutoodetest erinevaid toite
  • Ehitage tehaseid ja töökodasid, et luua vajalikke asju

Selles mängus ei hakka sul kindlasti igav. Mängige iga päev paar minutit või veetke terve päev mängides, see on teie otsustada.

Püüdke mitte ühtegi päeva vahele jätta ja hankige igapäevaseid sisselogimisauhindu ja huvitavaid ülesandeid ning nädala lõpus saate veelgi rohkem kingitusi.

Saare džunglis ootab teid palju seiklusi ja avastusi. Avastage ükshaaval saare saladused ja parandage oma pere elutingimusi.

Paljud leidud on teile kasulikud talus, mis järk-järgult suureneb, kuni muutub väikeseks külaks.

Täitke kõigi leibkonnaliikmete ülesanded ja taotlused ning saage neilt tasu.

Koguge kõige ebatavalisemaid taimi, mida näete oma väikese asula ümber asuval saarel. Loo ainulaadne aed, mis näeb välja just selline, nagu sulle meeldib.

Talu ümbrust uurides õpid tundma kõiki saare elanikke. See on hamstrid, metskitsed ja isegi tõeline eelajalooline dinosaurus. Mõned neist loomadest saavad teie farmi kolida ja olla kasulikud.

Mängu alguses olete hõivatud oma pere ellujäämise tagamisega, kuid aja jooksul saate luua kõike, mida vajate, ja isegi luksusesemeid.

Mõned mängu ülesanded ei sisalda huumorit ja see võib teid rõõmustada isegi pärast halba päeva, lihtsalt alustage mängu.

Kontrollige aeg-ajalt värskendusi, uusi territooriume, taimi, talukaunistusi ja ülesandeid, mis teile pidevalt mängus ilmuvad.

Pühade ajal korraldatakse temaatilisi võistlusi, kus võite võita neile sündmustele pühendatud heldeid auhindu ja dekoratiivesemeid.

Lisaks on mängusiseses poes hetkel väga ahvatlevad allahindlused, tänu millele saad soetada puuduvaid ressursse või dekoratiivesemeid väga soodsalt. Ostu saab sooritada nii mängusisese valuuta kui ka raha eest.

Android-s saate tasuta alla laadida mängu

Family Island Farming, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima ja aita rõõmsal perel rasketest aegadest üle saada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more