Järjehoidjad

Pereettevõte

Alternatiivsed nimed: Perekond

Family Barn - teie isiklik dacha

Lapsed armastavad minna oma vanematega maamajasse. See on võimalus külastada loodust, päevitada ja splash jõe ääres, süüa sõpradega, süüa maasikaid, õunu ja sõstrad. Aga kui sul ei ole suvemaja või see ei ole praegu hooaeg, asendab peretalude mäng selle täielikult.

See on väga ilus mänguasi koomiksistiilis, kus iga detail näeb värvilisena, rikkalike värvidega, selge graafikaga. See on mõeldud arvuti jaoks meelelahutuseks, kuid seda saab installida ka Androidis, nii et teil on alati võimalik taskus talu, ja Family Farm mängida niipea, kui hetk on õige. Nüüd on teie sõbrad alati olemas, sest brauseri mängud on ehitatud nii, et reaalsed mängijad elavad samal ajal, kontrollivad nende maad ja suhtlevad võrgus. Siin kohtate uusi inimesi ja sõpru, isegi kui nad elavad Maa teisel poolel.

A lõbus talumajapidamine

Teie alustamiseks on vaja perefirma registreerimist, et pääseda ligi kõikidele mängu funktsioonidele. Kindlasti on teile teada protseduur: me teavitame e-posti, leiutame parooli ja nime mängus, sisestades andmed kavandatavasse registreerimisvormi. Peamine on meenutada parooli ja nime, et sisse logida mis tahes arvutist. Loomulikult peate neid salajas hoidma, et peale teie ei saaks keegi teie lehele tungida.

Nüüd, kui olete juba väikese maatüki täisomanik, alustage selle arendamist:

 • Seadista krundid erinevate kultuuridega
 • Loomad: hobused, lehmad, lambad, kodulinnud
 • Kogumissaagid
 • Büroo toodete töötlemiseks
 • Sell ja buy
 • Sõprus naabritega

Kindluse huvides asetage väljad ja tootmisrajatised kõrvuti nii, et piima saaks kohe hapukooreks, juustuks ja juustuks muuta. Ehita veski ja küpsetisi nisu väljadega. Varsti näeb teie istandus hästi hooldatud ja hoolikalt jagatud sektoriteks, mille vahele jäävad kivirajad, õitsevad põõsad ja viljapuud.

Ära unusta, et iPlayeri perefarm on simulaator, nii et kõik on siin usutav. Kui taimi ei joota, siis need kaovad ja sa ei suuda saagi koristada. See toob kaasa muid probleeme - töötlemiseks vajalike toorainete ja valmistoote puudumine. Ja kui te ei ole seda ülesannet lõpetanud - kannate kahju. Teisest küljest saate müüdavate kaupade puhul kuldmündid, preemiad ja auhinnad, tänu millele saate edasi liikuda järgmisesse mängufaasi, kus avanevad uued hooned ja võimalused.

Lase mäng tunduda lihtne, kuid see on petlik tunne. Soovitud tulemuse saavutamiseks peate tegema jõupingutusi. Lase oma pliiatsid ja ärge saage määrdunud maad, töötage sellega, et olla palju. Ja kui majandus laieneb, on peamised assistendid uued mehaanilised, paremad omandamised.

Kui mängu

omadused
 • Game Family Barn esitatakse mängijatele tasuta
 • Kõned teiste osalejatega, leiad uusi ja huvitavaid inimesi
 • On vaja istutada seemikud, külvata seemneid, istutada puid, põõsaid ja lilli
 • Värvige kasvatatud saaki
 • Tooted saadaval üle 200-
 • Saada rohkem kui 100 trofeed
 • Võtta tellimusi ja täita neid tasu eest - mündid ja kingitused
 • Uuendused mitmekesistavad mängu ja selle ülesannete funktsionaalsust

võistlevad teiste mängijatega talutööde, hobuste võiduajamistes, teenige rohkem kui teised. Algajad läbivad sissejuhatava koolituse, mis selgitab nüansse ja aitab neil asuda. Edasine kontroll läheb teile ja kõik vead saavutustega sõltuvad sinust.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more