Järjehoidjad

FantasyRama

Alternatiivsed nimed: Fantasy Frame

FantasyRama - vapustav brauseri strateegia mäng. Loodud enamasti tüdrukud. Sest see ei ole vägivalla ja hadkornogo krunt mere verd. FantasyRama mängu täis fantastiline tähemärki. Nad ootavad, millal üks, milleks nende maailma areneda, ilmuvad nad jälle rõõmu, ja ei saa kunagi olla kurb.

Enne mängu tuleb vaadata süsteeminõuded FantasyRama Internetis:

• keskmine PC seaded

• Interneti-ühendust.

Selles etapis võite minna sa mängu disain. FantasyRama Registreerumine on lihtne, lihtsalt kontrollida andmete täpsuse:

1. külasta ametlikku mängu veebilehel FantasyRama

2. sisestage login koosneb vähemalt neli tähte või numbrit;

3. mõelda ja kirjutada oma parool, mis võimaldas 4-45 tähte või numbrit;

4. korrata varem määratud parool, ja ärge unustage, sest ta ikka on vaja sisse logida mängu

5. Sisestage kehtiv e-posti aadress;

6. valida päev, kuu ja aasta oma sündi

7. kui te nõustute tingimustega privaatsuspoliitika - märgistada

8. kui sa oled nõus saada huvitav uudis-rist

9. koputage "mängida tasuta nüüd."

Sa leiad end muinasjutt maailmas. Olukord on siin: ime selles riigis on vägev Tree of Life, ja temaga hädas. On kurb, et ei piisa armastust ja tähelepanu. Ja veel inimesed kaotavad unenäo fantaseerida. Ja teie abiga, ta tulevad elu. Sa pead ainult olema unistav, lahke, sõbralik ja kunagi mängida.

Enne kui avate originaal talu fantastiline, kõige nähtamatu värve.

Sinu ülesanne on kasvatada oma talu täis lilli ja tõsta päkapikud haldjad. On standard protsess - pidev kastmine, väetamine, ületamist, lõikuse ja muidugi eri rahapoliitika ülesandeid.

Mängus sa kohtub Nala haldjad, kes tutvustab teile oma talu.

Play FantasyRama üks rõõm asi jälgida protsessi, suurendades oma palatites. Ja lõpuks suur puu pidevalt õitega pakatav reservid rikkuse peale mitmeid oma raske Kuu kristallid ja maagia kunagi enam elada see müstiline maailm, kõigi oma elaniku kohta.

In FantasyRama mängida väga lõbus ja ei näinud nagu aja kulgedes. Aga siis tekib ainult positiivseid tundeid, mis tulevad päkapikud, haldjad ja kõik imeline olendid sellel planeedil.

Ekraanil ees siis tuleb esitada kõik vajalikud funktsioonid, mille puhul on olemas vihjeid kõikjal. See mäng ei vaja sellist tõsist lähenemist, nagu teistes mängudes, siin saab lõõgastuda ja nautida atmosfääri.

FantasyRama Internetis meelitab oma meeldiva ja kvaliteetne graafika, ergas tähemärki ja ümbrus meeldiv, meloodiline meloodia taustal. Kõik see aitab lõõgastuda, veeta lõdvestus. Oluline ei solvata kohalike olendid.

Tüdrukud ei mängi ajal alustada mängu. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more